Нервов не хватает на обслуживание в кассе!!!

1901Irina1984 11 травня 2021, 15:04
Работает только одна касса и кассир обслуживает медленнее черепахи!!! Чтобы элементарно обменять валюту надо сидеть в очереди из 4х человека больше 20 минут!!! После работы не успеваю, а если отпроситься на часок то этот часок надо сидеть тупо в очереди!!! Или добавьте кассиров или *** такое обслуживание!!! Услуги банка меня вполне устраивают, а вот работники заставляют желать лучшего!!! Не хотелось бы из-за какой-то клуши закрывать все счета в банке!!!
Райффайзен Банк
11 травня 2021, 15:10
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності. Передамо інформацію, викладену Вами до керівників, відповідальних за якість роботи відділення для детального аналізу причин виникнення ситуації та вжиття заходів для запобігання подібному у майбутньому. Дякуємо за те, що знайшли час викласти свої зауваження, адже це дозволяє нам покращувати якість обслуговування в Банку.
З повагою та турботою про Вас,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 11 травня 2021, 15:21
Додатково можемо запропонувати Вам здійснювати обмін валюти (USD та EUR) взагалі не виходячи із дому у зручний для Вас час. Все, що для цього потрібно, це мати відповідні рахунки у валюті та гривні та користуватися системою Райффайзен онлайн. Якщо вас зацікавила така можливість, зателефонуйте, будь ласка, до нашого інформаційного центру, оператор, задаючи додаткові питання підбере для Вас найбільш підходящий варіант та надасть консультацію з приводу відкриття рахунків, тарифів, порядку здійснення валюто обміну.
З повагою та турботою про Вас,

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
11 травня 2021, 15:21
Корисний коментар
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Нервов не хватает на обслуживание в кассе!!!