Блокування рахунку — проблема не в банку

Юрій Коваленко 16 липня 2023, 8:50
Відділення за адресою: Суми, майдан Незалежності, 1
Я сотрудничал с банком с 2017 года и все время были положительные впечатления. С началом военных действий используя карту банка помогал соотечественникам перечисляя денежные средства напрямую нуждающимся в помощи. Житомир, Сумы, Одесса. Мне и другие люди переводили средства для помощи своим родственникам не имея возможности напрямую им помочь. Закончилось стандартно. Заблокировали счет не уведомив заранее. Благо успел помочь женщине из Житомира. Ей пересадили почку. Кстати, в чате с банком я это подтвердил Оглядываясь назад в 2014 год. хочу сказать, что тогда тоже неплохо так повставляли палки в колеса заблокировав часть систем по переводу денег украинцам. Кто, уточнять не буду. Нынче история усугубилась. Людям массово (отзывы на этом ресурсе тому подтверждение) блокируют карты даже при получении ими денег!
Я в силу причин работаю за рубежом фрилансером. Клиенты как могут, так и расчитываются. Физически работать не могу, стоит эндопротез. Кстати соотечественники помогли мне с лечением в Венгрии. А после всех этих блокировок руки опускаются. Получается помогать людям — это терроризм.
В плюс банку. После закрытия счетов подробно обьяснили, как написать заявление на перевод денег в другой банк. Но в других банках история повторяется! Моим знакомым тоже заблокировали! Получается, по указке свыше банки блокируют счета.
Райффайзен Банк
16 липня 2023, 9:09

Перш за все хочемо висловити вдячність, що займаєтеся доброю справою у такий складний для всіх нас час. Вважаємо, що волонтери – справжні герої нашого часу! Дякую, що допомагаєте.
Нам прикро, що ми могли суттєво вплинути на Ваші плани, проте, хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується. Хочемо розібратись в ситуації та допомогти, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях ідентифікаційний код.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

16 липня 2023, 12:55
Блокирует алгоритм, он не в курсе физических особенностей и морали, та и это не даст никакого снисхождения. Причина, похоже в множественных переводах и большие суммы, которые превысили некоторый лимит. Нужно объяснить причину переводов и показать за что переводите, что это благотворительность. Да, это очень неприятно делать, но придется. На будущее дробите суммы по нескольким банкам, чтоб не попасть под финмон.
16 липня 2023, 16:29
Уже понял. По специальности программист. Но это произошло по указке свыше. И происходит не только со мной. Вот в чем дело. Проше ничего не делать. Россияне от жилья освободили на границе с Россией, украинские банки от денег освобождают…
16 липня 2023, 20:11
Зарегистрируйтесь волонтёром, предоставьте эту информацию
в обслуживающий банк и всё будет работать без блокировок…
16 липня 2023, 21:10
Не обращайте внимание на комментарии. Кратко и по сути - у вас как физ лица независимо от банка есть лимит на общую сумму переводов на вашу карту в месяц. У меня он 21к гривен в месяц. Но не более 63к гривен в квартал. Это не райфайзен, другой банк, у меня это «открытая» информация. Если я выйду за этот лимит алгоритм меня заблокирует автоматически. Далее если я выйду за этот лимит банк запросит справку о доходах справка ок-7 за последние три года. У вас тоже самое. Лимит превышен автоблокировка и запрос источника доходов. Усиление финансового мониторинга началось после того как некоторые «наволонтерили» себе в карман и делают сборы «для армии» выводя деньги в крипту себе в карман
16 липня 2023, 13:03
Может быть вам лучше оф зарегистрироваться волонтером https://news.dtkt.ua/accounting/other/81016-iak-volonteru-zarejestruvatisia-ta-otrimati-oficiinii-status
16 липня 2023, 13:22
Заблокировали счет не уведомив заранее.

А кто и де повідомляє наперед про блокування рахунку?

Тобто в тебе і доходи з незрозумілих джерел, і потім ти ці гроші перераховуєш людям з якими не маєш жодного зв’язку. Виглядає як стандарта схема відмивання грошей. Все правильно банк зробив.
16 липня 2023, 16:24
Все правильно банк зробив
Ага. Ви мабуть не бачили на чому їздять по Європі люди, котрі мають відношення до фінасів. КУди мені до них. А доходи у мені за роботу програміста. Програмування на Piton. Я знаю людей, яким перераховую гроші або їх родичів. А переводити волонтерам були спроби, вони їх просто крадуть. До речі, шмоття з Європи також відправляв. Квитанціі навіть є. З таким відношенням зробив для себе певні висновки
16 липня 2023, 17:17
Ви мабуть не бачили на чому їздять по Європі люди, котрі мають відношення до фінасів.

Ви теж не бачили.

А доходи у мені за роботу програміста. Програмування на Piton.

Людина яка програмує на пітоні в жодному разі не зробить таку помилку в назві якика програмування. Це по-перше.

По-друге люди які програмують на пітоні не мають доходи від людей які платять «як могут» бо є відомі платформи з дуже обмеженим переліком варіантів оплати: на Заході так само не люблять відмивання грошей і фінмониторинг до най прийшов саме звідти.

Я знаю людей, яким перераховую гроші або їх родичів.

Але банк їх не знає. Саме для цього і є фінмониторинг коли ви наводите докази що просто переказали гроші мамі, а не займається виведенням в готівку грошей сумнівного походження. Нагадаю що ви взагалі зі слізьми на очах розповідали нам що то гроші на Армію. Але ж самі написали що про армію — то брехня, гроші йдуть фізічним особами які з ваших же слов у відгуку вам не відомі.

А переводити волонтерам були спроби, вони їх просто крадуть.

Відверта брехня.
16 липня 2023, 17:44
Не брехня. Переводили гроші на Одещщину «волонтерці». Один місяць не перевели — такий галас підняла… До речі, Ви тут ботом працюєте. Почитав Вашу писанину.
16 липня 2023, 18:23

Який галас? Волонтери зазвичай взагалі не знають хто їм гроші переводив. Максимум в банківському переказі буде ім'я людини, але підняти галас якщо ця людина наступного місяця не перерахує гроші - як само, крім імені нічого немає. А перекази з карток взагалі без імен.

Знов брешешь, ще і на волонтерів які реально допомогають людям на відміну від твоїм мутних оборуток.
VVG75
VVG75
19 липня 2023, 8:44
Ви не зрозуміли, що спілкуєтеся з «фріком"Юрій Коваленко ?
16 липня 2023, 21:15
Не переводите деньги волонтёрам если вы их не знаете лично.
16 липня 2023, 21:23
Сидя за границей и программируя на языке «Piton»
очень сложно познакомиться лично с волонтёрами,
живущими и работающими в Украине…
16 липня 2023, 16:51
Какой странный автор отзыва . За его мутную деятельность, якобы волонтерскую, его не только в Райффе за ж…опу взяли, но и в еще одном банке

Судя по всему . человек своей псевдоволонтерской деятельностью прикрывает преступления — отмыв денег , неуплату налогов и т. д.

Хорошо, что банки сейчас внимательнее стали следить за такими «героями».

И тут, не сговариваясь , заблочили счета этого «дельцы», причем 2 разных банка. Молодцы , ребята, оперативно сработали . Думаю его дело передадут в компетентные органы
16 липня 2023, 17:41
Шановний боте або полуботе. Мені без різниці. хто Ви. Я зробив певні висновки. Як старуха Шапокляк з ненависного мені мультфільму про потвору котра їла мандарини. Кто людям помогает… Так що дуже орган між сідниць не напрягайте.
До речі. Сенс банк має російське походження. Так що мене росіяни двічі звільнили. Перший — розтрощили хату на кордоні, другий — вкравши гроші. Прощавайте, шановний боте, прошу більше не турбувати.
16 липня 2023, 18:18
Шановний боте або полуботе. Мені без різниці. хто Ви.

Малошановний боте. Мені так само без різниці хто ви.

Сенс банк має російське походження.

Але ж ви там маєте рахунок і знали про походження банку коли цей рахунок відкривали.

Так що мене росіяни двічі звільнили. Перший — розтрощили хату на кордоні, другий — вкравши гроші.

До чого тут росіяни якщо будь який інший український банк так само ввімкнувим би фінмониторинг бачачи ваші дивні перекази?

Ви вже і Армією встигли прикритись, хоча сами потім написали що переказували гроші людям які не мають жодного відношення до армії. Тепер от про росіян згадали, але знов таки забули що Сенс проводить фінмониторинг відповідно до українського закону.
16 липня 2023, 21:26
Юрій Коваленко
«Так що мене росіяни двічі звільнили.
Перший — розтрощили хату на кордоні,
другий — вкравши гроші.»

У вас есть минимум два повода вернуться
в Украину, записаться в штурмовики
и наказать россиян по полной программе…
16 липня 2023, 18:15
Как некоторые любят приклеить ярлык «бот» тем, кто не согласен с их мнением.

Ну это только очередной раз демонстрирует , что не такие они «белые и пушистые» и не так правдиво они рассказали свою историю (или как минимум утаили полную инфу)

П.С. А вообще чуть не со слезами на глазах рассказывать как бедняга перечисляет деньги на армию, но по факту деньги переводить частным особам — тоже много вопросов вызывает .

П.П.С Скорее всего автор отзыва — бот, который занимается компрометацией Райффа и Сенса. Рассказывать что «Сенс — вражеский банк российского происхождения» и при этом переводить через него «помощь на армию» — как минимум вызывает улыбку и скептицизм
16 липня 2023, 20:18
Мне отзыв очень понравился, особенно в части, цитирую:
«Мне и другие люди переводили средства для помощи
своим родственникам не имея возможности напрямую им помочь.»

Очень жаль, что с таким альтруистом банк Райф прекратил своё сотрудничество…