Заощадження кошти монетизаціі пільг

ирина щербак 7 липня 2022, 14:41
Шановні співробітникі банку, ви можете зорієтувати людей коли ви нарахуєте кошти заощаджених пільг монетизаціі, ви відповідаете що протягом липня, але в тому році ви хоть приблизно казали 10 липня.чому ви не можете дати відповідь з якого числа почнеться виплата, ні на гарячій лінії ні тут немає ніякої конкретикі, люди на щось розраховують в цей важкій час, а у вас стандартна відповідь.Куди звертались, якщо ви ні чого не знаєте? кошти від чому.служб вже давно перераховані на ощадбанк, так в чому затримка, якщо по закону банк повинен перерахувати в червні, напишіть будь ласка з якого числа почнеться виплата виплата.
7 липня 2022, 16:03
Ми би повідомили більш точний термін, якби це було можливим. Кошти будуть зараховані протягом поточного місяця.

В червні банк сформував реєстри залишків пільг на облікових записах та відправив на погодження до Міністерства соціальної політики. Після опрацювання реєстрів та підтвердження зі стороною Мінсоцполітики, банк розпочинає виплати.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Заощадження кошти монетизаціі пільг