Видача додатком карти

0980052802 10 грудня 2022, 17:31
Відділення за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 53
Звернулась у місто Суми за додатковою картою, строк щоб її зробили 2 неділі, карта потрібна була терміново, після двох неділь зверталась у відділення і звертались на гарячу лінію і у самому додатку світиться що карта ще невиготовлена, відповіли що технічні причини, чекайте смс, пройшов місяць я знову тефоную і якимось чином дізнаюсь що карта готова уже і майже дві неділі лежить у відділенні, у мене питання чому ніхто і неяк неповідомив і чому оператори цього небачіли що карта уже є і давно, я б можливо так і нереагувала на звичайну карту але блін що це таке чому карта так довго виготовляється і ще і немає адекватного пояснення від працівників, у цій ситуації карта потрібна була чім раніше то краще, чекаю пояснень нормальних.
12 грудня 2022, 10:14
Добрий день. Стандартні терміни виготовлення картки до 14 календарних днів, але на жаль, в період воєнного стану ці терміни можуть бути трохи більші. На момент дзвінка до контакт-центру, оператори повідомляють ту інформацію яка відображається на поточний момент. Про доставку картки у відділення банку завжди надходить смс повідомлення, але можливо через технічні проблеми зі зв'язком, Ви не змогли отримати повідомлення. Перепрошуємо за незручності.