Не правильне нарахування кєшбєку

xo4y 1 мая 2024, 16:36
Інколи коли я розраховують доларовую карткою то не йде нарахування кєшбєку на ту категорію яку я вибрав, звертаюсь до оператора й вони повертають, але вони повертають ту суму яка повинна в грн. Тобто останній раз я розрахувався на 75.38 доларів по категорії Продукти й Супермаркети, мені кешбек не нарахували, звернувся до оператора й мені нарахували 0.53 грн. Начебто все вірно, 0.53 це є 0.7 відсотка від суми, але потрібно нарахувати 0.53 долара. Я розумію що кешбек повинен бути в грн, то потрібно ці 0.53 долара помножити на їхній курс. Це вже не в перший раз. Що саме цікаве то так відбувається тільки тоді коли кешбек не нараховується автоматично й після звернення оператора то нараховується але з різницею в курсі. Коли автоматично нараховується кешбек то нараховується все вірно. Питався роз’яснити це оператору так у них відповідь тільки одна — кешбек нараховується тільки в грн, так добре, тоді помножте його на курс. Чому автоматично все вірно робиться, а коли через оператора то якось неправильно?!
Абанк

Відсутність нарахування в цій ситуації пов'язано з тим, що торговою точкою обрано mcc-код, який не відповідає категорії транзакції та не відповідає вибраним Вами категоріям.

Перелік кодів МСС у відповідності категорії «продукти та супермаркети» Ви можете переглянути у застосунку АБанк24 у розділі «Кешбек» далі «інфо».

Ми завжди раді допомогти в таких ситуаціях та детально розглядаємо кожне питання Клієнтів. Ми перевіримо Ваші звернення та вже займаємось донарахуванням різниці кешбеку у відповідності сумі транзакції у гривневому еквіваленті. За результатом проінформуємо Вас.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Не правильне нарахування кєшбєку