Відновлення заблокованої картки з-за кордону

Nauna 7 мая 2024, 13:43
Мама виїжджала з Каховки проживши там 2 роки в окупації, їй 85 років. Загубила свій телефон з фінансовим номером, пенсійна картка теж була втрачена, і скоріше за все хтось її знайшов і спробував зняти гроші, тому банк її заблокував. Коли мама приїхала до нас у Німеччину ми почали займатися відновленням доступу до українського банківського рахунку. Це було складно, але з допомогою працівника сервісної підтримки Максима нам все вдалося. Було проведено відеоконференцію задля підтвердження особи мами, і через деякий час нам відновили доступ і ми отримали змогу відновити картку👍
Велика подяка Максиму і іншим співробітникам які нам допомогали! Якщо чесно, в мене вже були моменти коли я думала що нічого не вийде🙈 Весь процес зайняв декілька днів, тому не здавайтесь якщо щось не виходить, дзвоніть у підтримку і рано чи пізно все буде добре.
Абанк
Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінюєте роботу наших Співробітників. Вони справжні супергерої, які завжди раді прийти на допомогу Клієнту 🤗🍏

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Відновлення заблокованої картки з-за кордону