забота о клиентах в кавычках

GMash 8 января 2024, 10:57
не сложилось у меня с Райфом — не любят они своих клиентов. много чего было негативного, но последней каплей послужило блокировка карты моей жены в Арабских Эмиратах. представьте женщину без языка в мусульманской стране которой без всякого предупреждения заблокировали карту и она осталась без денег. банк как всегда начал нести пургу про пильно око яке стежить за шахраями и проч. Ребята — это ваши клиенты которые находятся заграницей и просто молча отключить карту без предупреждения — это выше моего понимания. ну ведь есть же каналы связи с клиентом — позвоните убедитесь что все ОК. нет же — отключим карту, а там пусть сами выясняют. Итог — я ушел из Райфа и жена тоже скоро покинет этот банк.
Райффайзен Банк
8 января 2024, 11:03

Ми засмучені, що Ви отримали саме такі емоції, щодо співпраці з Райфом.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми завжди готові піти на зустріч, вирішити питання у будь-яких надскладних ситуаціях та хочемо проаналізувати звернення. Будемо вдячні, якщо Ви нам напишете у приватні повідомлення дані власника рахунку ( ідентифікаційний код та актуальний контактний номер). Щиро очікуємо на зворотній зв'язок

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 8 января 2024, 18:22
Дякуємо за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримали інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що питання було вирішено. Якщо будуть виникати питання в майбутньому — звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

RaiffaizenAlex