Шахрайський банк

Zinaida60 2 февраля 2024, 11:52
24 січня мені заблокували картку, а через годину прислали повідомлення що банк розірвав зі мною договір без права якост пояснення з моєї сторони. Ну думаю ок, я цим банком майже не користувалася. Але в мене там 11499.03 грн мої коштів. Написала в підтримку заяву на повернення коштів і мені відповіли що приняли заяву і оброблять до 5 робочів днів. Пройшло 6 робочів днів, а повернення немає, з банку ніякої відповіді не було. Ну добре, написала в підтримку і спочатку мені оператор відповіла що ПУМБ який я вказала в реквізитах для повернення не приймає повернення, але потім виявилося що оператор збрехала (вона відповіла що типу помилася) і це просто хтось з райффайзен банку відхилив мій запит на повернення. Типу не хочуть повертати на ПУМБ
Прошу повернути мої власні гроші і не займатися шахрайством
Райффайзен Банк
2 февраля 2024, 11:57

Нам дуже прикро, що Ви отримали негативні емоції від співпраці з нашим Банком. Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. Зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

З радістю допоможемо Вам вирішити ситуацію, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 2 февраля 2024, 16:11
Дякуємо за очікування та можливість розібратися в ситуації! Отримали зворотній зв’язок від менеджера, що запит було вирішено. Якщо будуть виникати питання в майбутньому звертайтесь, завжди раді допомогти.

З повагою та турботою,

2 февраля 2024, 11:57
Пишите в НБУ
2 февраля 2024, 12:02
Так і зроблю Треба було давно забрати ліцензію в цього спонсора русні.Але нажаль в країні корупція
4 февраля 2024, 18:45
Якщо не забрали ліцензію , це означає що хтось доє цю корову …
2 февраля 2024, 12:01
«Великий системний європейський Банк» що працює на росії
Тьфу, гидко просто.Треба було давно розірвати з вами відносини
2 февраля 2024, 16:14
Райффайзен Банк Україна — це український банк та окрема юридична особа, яка зареєстрована і працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні і припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
Банк продовжує працювати в звичайному режимі, допомагаючи українцям та економіці в умовах війни.

2 февраля 2024, 16:11
Полезный комментарий

З повагою та турботою,
4 февраля 2024, 18:44
Ви хочете розібратись скільки грошей групі RBI приносить філія в рашкостані , так це і так відомо , більш 50% загального прибутку …
6 февраля 2024, 13:44
Зі мною дійсно зв’язувалися в додатку, і знову мені написали що на ПУМБ не можна відправити. Ну думаю ок, надала реквізити іншого банку, вони сказали що прийняли заявку і сказали чекати до 3 днів. На наступний день мене заблокували і в додатку райффайзен банку) Але своїх грошей на іншу мою картку я так і не отримала. Пройшло вже 4 дні. Беззаконня якесь
7 февраля 2024, 20:48
Тогда только через кассу , пишите заявление и чтоб в отделении поставили отметку , что приняли. Если и после этого не выдадут фото заявления и жалоба в НБУ