Ilia0101 6 февраля 2024, 15:47
26.01.2024р. з ініціативи фінансового моніторингу, безпідставно заблокували карткові рахунки як фізичній особі! Рахунок ФОП залишили активним, що дуже дивно. Абсурд ситуації в тому, що всі надходження на картку це покриття по еквайрингу який відрито в Райффайзен банку, але цей аргумент не був врахований банком. Які надходження можуть бути біліші ніж зарахування по евайрингу з використанням РРО — не зрозуміло!!! Вважаю, що заблокували рахунок некомпетентні співробітники фінансового моніторингу, а щоб не визнавати своєї провини та не розбиратися в даній ситуації вирішили припинити співпрацю зі мною! Маючі закон який дозволяє нічого нікому не пояснювати, співробітники зловживають цим, прикриваючи свою лінь та некомпетентність!!!
Райффайзен Банк
6 февраля 2024, 15:51

Будемо за Вами відвертими, ми дуже засмучені, що Ви отримали саме таке враження, щодо співпраці з Райфом. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Для більш детального аналізу ситуації просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код, або контактний номер телефону.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

6 февраля 2024, 16:02
Якщо б ви вивчили ситуацію, а не писали шаблоні відповіді, ви б побачили, що жодних запитів мені не направляли, а просто заблокували рахунки та додатки! Я вже в тисячний раз кажу, що жодних зарахувань крім єквайрингу на картку не надходять, але всім байдуже — ніхто не хоче проаналізувати виписку по рахунку в вашому ж банку! Я впевнений, що ситуація не буде вирішена, бо у банка нема такого бажання!
6 февраля 2024, 20:06
Їм байдуже на Вас. Їм потрібно кормити групу (RBI), яка спонсує рашистів.
До Вас питань не меньш …, вже війна 2 роки, а ви типу як рашисті — «я політикою не цікавлюсь».
7 февраля 2024, 13:18
А ви напевно з тих людей, які дуже багато цікавляться, але ніколи нічого не роблять…
7 февраля 2024, 19:42
Навпаки …
natashaGra
natashaGra
7 февраля 2024, 20:45
Тут только жалоба в НБУ поможет и приложение всех отписок , полученных вами от них. А вообще не надо было в этот банк лезть, он до сих пор не решил с Украиной он или нет
7 февраля 2024, 22:18
Цей банк все вирішив , бачемо з ким він …
7 февраля 2024, 23:59
На жаль скарги в НБУ, це така ж ілюзія впливу на комерційні банки як і даний ресурс … Думаю наразі в Україні нема структур, які б могли впливати на зловживання комерційних банків

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Зневажливе відношення до клієнтів бо закон дозволяє нікому нічого не пояснювати!