Заблокували рахунок та неможливо додзвонитися до менеджера

CSabina 20 февраля 2024, 12:42
Отримано лист з таким змістом:
АТ «Райффайзен Банк» (далі — Банк) висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне.
Положеннями абзацу 3 частини 1 статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію
легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та
фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 361-IX від 16.12.2019 р. передбачені
обставини, з якими законодавець пов’язує наявність у Банка обов’язку щодо відмови від
встановлення (підтримання) ділових відносин з Клієнтом.
Використовуючи надане законодавством право, Банк даним листом повідомляє Вам про
відмову від підтримання ділових відносин від 07.02.2024 р. у зв’язку з встановленням неприйнятно
високого рівня ризику
Для можливості подальшої співпраці просимо надати відповіді на перелік запитань:…

Відповіді на питання були надані з прикріпленням документальних підтверджень. Пройшло 6 днів, рахунок не розблокували, зв’язатися з виконавцем листа, який надійшов на пошту, неможливо. декілька дзвінків на тел. 0800 503 632 протягом декількох днів з очікуванням на лінії по 15 хв, сьогодні очікування склало 32 хвилини після чого робот МОВОЮ ОКУПАНТА повідомив, що мій дзвінок не можливо опрацювати і мені необхідно зателефонувати пізніше! І це обслуговування бізнес клієнтів…
Бачу лише один вихід — закриття рахунків в такому банкі.
Райффайзен Банк
20 февраля 2024, 12:49
Ми щиро цінуємо Вашу співпрацю з Райфом. Зізнаємось відверто нам прикро, що Ви отримали саме таке загальне враження про Банк. Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.

Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів.

В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Також, додамо питання мови дійсно дуже важливе, саме тому ми прибрали цю мову з будь-яких сервісів Банку та державну мова є єдина та основна мова для користування.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Щиро очікуємо на зворотній зв’язок

З повагою та турботою,
@RaifHelp

20 февраля 2024, 12:49
Очікуємо на зворотній зв'язок :)
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
20 февраля 2024, 14:32
Что-то эти спонсоры терроризма уже задрали. Чего нормальных людей не блокируют?
21 февраля 2024, 16:21
Райффайзен Банк в Україні - український банк, окрема юридична особа. Ми дотримуємося всіх міжнародних санкцій та не маємо жодних зв’язків із російським банком.
Щодня робимо все можливе і часто неможливе для підтримки наших клієнтів та нашої країни. Збираємо кошти, волонтеримо, більш ніж сотня наших колег вступили до лав ЗСУ.
Райффайзен Банк Україна з перших днів війни заявив про свою принципову патріотичну позицію і дотримується її невідступно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Заблокували рахунок та неможливо додзвонитися до менеджера