Маєш рахунок в банку — зарплату не отримуєш ,бо фінмоніторинг

Partner2024 22 февраля 2024, 8:08
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 27-А
Дуже добре, що ви проводити фін моніторинг, але ви порушуєте права людини, яка відкрила у вашому банку зарплатний рахунок і вже місяць не може отримати заробітну плату. За що жити і як жити людині без грошей. Ваш моніторинг може привести до суїциду. Ви не задумувалися про те, що людині не має за що жити, поки ви проводити свої моніторинги, у людини кредити, а ви не даєте доступ до рахунку. Чи ви берете на себе зобов’язання платити штрафи і відсотки поки ви нарешті приймете рішення. Таке враження, що банк вирішив заробити на людських копійках.
Райффайзен Банк
22 февраля 2024, 8:59

Дякуємо за очікування на відповідь. Нам щиро прикро, що у Вас склалась така думка, кожен клієнт для нас особливий та цінний. При цьому, зазначаємо, Банк не блокує рахунки безпідставно.

Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів.

Якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі, Вам може надійти запит, щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. Якщо документи не надано вчасно, або надано не в повному обсязі рахунок блокується.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Очікуємо на зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

22 февраля 2024, 9:23
Автор, насчёт суицида . Даю вам совет — вы имеете полное право выбратьь ЛЮБОЙ банк для получения зарплаты . Свет клином на Райффе не сошёлся. Честно говоря, даже не знаю почему вы этого еще не сделали. Можно ещё подстраховаться — и пока не получите зарплату на новую карту нового банка, пользоваться кредитной картой любого банка (помимо Райффайзена). И до 62 дней пользования кредитным лимитом это не будет стоить вам НИ КОПЕЙКИ . Если у вас ещё нет кредитной карты — то открыть ее в любом банке дело 10 минут . Так, что честно говоря, автор, я не понимаю вас и не понимаю зачем драматизировать , когда вы говорите, что жить не на что и прям до суицида дойти можно. Выход находиться элементарно. Можете не благодарить меня за помощь. Мне было не сложно вас выручить советом
natashaGra
natashaGra
22 февраля 2024, 19:27
Зарплатные счета не должны интересовать финмониторинг. Пишите жалобу в НБУ
22 февраля 2024, 20:03
«Зарплатные счета не должны интересовать финмониторинг. Пишите жалобу в НБУ».

Та вы «шо» ? А если клиент совершал правонарушения именно с зарплатной карты , то ему значит нельзя блокировать этот счет и провести мониторинг?
Sergii Potii
Sergii Potii
26 февраля 2024, 14:42
Це вирішила автоматична програма банку? Чи є рішення суду? Ніхто не проводить фінмоніторинг, стоїть програмуля і всі хто за якимось критеріями потрапили в червону зону, блокуються та «наполегливо просять» закрити рахунок, не розбираючись в нюансах. Це вони такі хороші перед НБУ, роблять вигляд фінмону.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Маєш рахунок в банку — зарплату не отримуєш ,бо фінмоніторинг