Скарга на працівницю відділення м. Києва

logakiev160870 4 марта 2024, 15:13
04 березня 2024 року бухгалтер ТОВ «Гідроконтинент» звернувся до відділення банку на Гната Юри № 8, м. Києва з питання реєстрації відкритого ключа. Працівник на ім«я Олена Хахудо нагрубила, не вирішила питання, відправила до іншого відділення.Велике прохання звернути увагу на цього працівника та навчити її ввічливості. Завчасно вдячні.
Райффайзен Банк
4 марта 2024, 15:18

Зізнаємось, Ваш відгук для нас є неочікуваним та нам прикро, що це вплинуло на Вашу думку в цілому. Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання.

Запевняємо, у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові докласти максимальних зусиль, для вирішення питання у найкоротші терміни.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних: фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код.
Очікуємо на зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
RaiffaizenAlex 4 марта 2024, 16:21
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами, для оперативного вирішення питання.

RaiffaizenAlex 5 марта 2024, 17:09

Ми вдячні Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Наразі маємо інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що запит було вирішено. Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, завжди раді допомогти.

4 марта 2024, 16:21

5 марта 2024, 17:09

@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Скарга на працівницю відділення м. Києва