Спочатку блокують, а потім повідомляють про необхідність надання пояснень.

ZtRUSLAN 11 марта 2024, 12:01
Доброго дня. Будучі клієнтом банку з 2008 року, висловлюю своє невдоволення діями працівників АТ «Райффайзен Банк», які призвели до блокування коштів, без пояснення причин. Кошти та рахунки були заблоковані 22 лютого 2024р (повторюю — без пояснення причин) а повідомлення про причини надійшло 23.02.2024р., Прохання на оновлення документів надійшло тільки 26.02.2024р., Не надали можливість надати пояснення до моменту блокування.
Ну думаю, добре, фінмоніторинг працює, буду готувати документи, пояснення. Все підготував, описав, під кожною операцією надав пояснення — відправив чекаю. На п’ятий день — приходить відповідь і я прозріваю. Банк просить надати: «Письмове пояснення з докладним описом змісту та мети проведених видаткових операцій, а саме: кому і з якою метою направлені кошти, який зв’язок із отримувачами коштів».
От сиджу і думаю — як мені ПОВТОРНО (бо описав суть операцій після першого запиту) пояснити банку мету направлення коштів на купівлю продуктів харчування і який у мене зв’язок з магазинами; як мені пояснити банку мету направлення коштів на сплату комунальних послуг, і який у мене зв’язок; як мені пояснити банку мету направлення коштів на депозит «Універсальний», і який у мене зв’язок з банком; як мені пояснити банку мету купівлі валюти, по курсу нижче ринкового, що пропонує банк, і який у мене зв’язок з банком і т.д. та т.п.
По деяких операціях (по яких не пам’ятав суть), спеціалісти (дзвонив на гарячу лінію) не змогли надати відповідь, що це за операції, от сиджу і думаю як надати пояснення.
Думаю, добре буду намагатись, позбирав додаткові документи, поставив питання, відправив — знову відповідь чекаю тиждень. І о диво, відповідь: «Надайте письмове пояснення з докладним описом змісту та мети проведених видаткових операцій за, а саме: кому і з якою метою направлені кошти, який зв’язок із отримувачами коштів.» ШАБЛОН.
Читаю відгуки від інших клієнтів — і думаю чи варто продовжувати переписку, це може затягнутись не на один місяць. Таке відчуття, що я більше зацікавлений бути клієнтом банку, ніж банк.
Райффайзен Банк
11 марта 2024, 12:04

Нам щиро прикро, що у Вас склалась така думка, ми з розумінням та повагою відносимось до ситуації та готові розглянути індивідуально звернення.

Ми працюємо над тим, щоб кожен наш Клієнт залишався задоволеним та мав гарний настрій після вирішення питання.

Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.

Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.

Також зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та детальніше з цим розібратися. Просимо, будь ласка, написати нам в особисті повідомлення із вказанням Ваших даних (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).
Щиро очікуємо на зворотній зв’язок.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 12 марта 2024, 13:52
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами, для оперативного вирішення питання.

З повагою та турботою,

11 марта 2024, 12:51
Цитата: «Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.» ПО ФАКТУ ВСЕ НАВПАКИ — спочатку блокуєте, а потім просите. В термін до 22.02.2024р. (дата блокування коштів) — запити від банка НЕ НАДХОДИЛИ.
natashaGra
natashaGra
11 марта 2024, 19:37
Очередная стандартная отписка от банка, и похоже ещё и обман
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
12 марта 2024, 13:52
Полезный комментарий

З повагою та турботою,
14 марта 2024, 14:16
Вчора спілкувався з представником. Нажаль ні до яких змін це не призвело.
Райффайзенбанк просить надати виписку, яка має розкривати інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу».
Пішов я по банкам де маю рахунки — виписки сформували, але не один з банків не зміг надати виписку з інформаціїю яку просить Райффайзенбанк.
ПРОШУ Райффайзенбанк — сформуйте виписку по моєму рахунку яка розкриє інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу». ВІДПОВІДЬ — НЕ МОЖЕМО, НЕ МАЄ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ - АЛЕ ВИ НАДАЙТЕ. КРАПКА.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Спочатку блокують, а потім повідомляють про необхідність надання пояснень.