блокировка счетов

sv65 14 марта 2024, 9:55
Здравствуйте! После того, как НБУ разрешил покупать онлайн валюту на 50 тыс в месяц я решила как-то обезопасить свои небольшие сбережения и зарегистрировалась в вашем банке и еще в трех банках, имеющихся в нашем городе. насколько мне известно, по законодательству, до 50 тыс в месяц я ни кому не должна объяснять свои транзакции и не один банк этого не требует, кроме Райфа. Я, имея всего пару тыс долларов, имею полное право продать их по выгодному курсу, а затем купить онлайн на 50 тыс в месяц и заработать на этом 300−500 грн. Для меня это за год до пенсии тоже деньги. А теперь меня заблокировали и требуют объяснения происхождения 250000 грн, хотя у меня крутятся одни и те же 50 тыс. Я предоставила справку о дохода за последние 20 лет, но и этого оказывается мало. Почему ни в одном банке так не издеваются над людьми, на каком основании требуют выписки по транзакциям в других банках, объяснение переводов в 15000 и 30000 грн от моей лучшей подруги. Хотя в новом приложении Myraif постоянно предлагали производить переводы с карты на карту друг другу, обещали какие-то плюшки за это, а теперь требуют объяснения и блокируют. Насколько я понимаю законодательство в стране одно, в других банках не блокируют за регулярную покупку валюты на 50 тыс, разрешенную НБУ. У Вас и так репутация спонсора войны и на многих предприятиях, в том числе и на нашем, настоятельно рекомендуют закрывать зарплатные счета в Вашем банке, а Вы еще и новых клиентов отталкиваете. Мы с подругой хотели у Вас оформить получение пенсии, мне осталось чуть-чуть, а она уже на пенсии, а теперь я понимаю нужно обходить Ваш банк десятой дорогой.
Райффайзен Банк
14 марта 2024, 9:59

Нам шкода, що досвід обслуговування в Райфі залишив негативні враження. Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Ми розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Окремо зазначимо, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

З радістю допоможемо Вам вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону, або ідентифікаційний код. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 14 марта 2024, 13:58
Ми вдячні Вам за можливість проаналізувати ситуацію. Наразі маємо інформацію від менеджера з клієнтського сервісу, що з Вами було проведено комунікацію та надані пояснення.
Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

Dmitrik7
Dmitrik7
14 марта 2024, 12:20
Райффайзенбанк спокойненько работает в россии, бо головне то гроші ;)
14 марта 2024, 13:56
Вітаємо. Райффайзен Банк в Україні є окремою юридичною особою, що діє у відповідності до українського законодавства та дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану. Банк припинив відносини з тими клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
14 марта 2024, 13:58
Полезный комментарий

15 марта 2024, 7:23
Вимагають те, чого самі не можуть надати.
Вчора спілкувався з представником. Нажаль ні до яких змін це не призвело.
Райффайзенбанк просить надати виписку, яка має розкривати інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу».
Пішов я по банкам де маю рахунки — виписки сформували, але не один з банків не зміг надати виписку з інформаціїю яку просить Райффайзенбанк.
ПРОШУ Райффайзенбанк — сформуйте виписку по моєму рахунку яка розкриє інформацію щодо: «Відправника», «Отримувача» та «Призначення платежу». ВІДПОВІДЬ — НЕ МОЖЕМО, НЕ МАЄ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ — АЛЕ ВИ НАДАЙТЕ. КРАПКА.
natashaGra
natashaGra
15 марта 2024, 12:12
Это возможно уловка банка, чтоб подольше деньги не отдавать. Оттуда и документы хотят, которые мало кто дать может
18 марта 2024, 7:48
Думаю, що працює автомат (шаблон) в Райффайзенбанк — немає підходу до кожного клієнта. Я так думаю, що блокування відбувається автоматично по якимось тільки їм відомим алгоритмат і ніхто не може пояснити які ці алгоритми. Необхідність пояснення потрібно навіть для того — щоб клієнти не наступали на ці граблі, але ПОВТОРЮЮ (ПІДКРЕСЛЮЮ), СПЕЦІАЛІСТИ БАНКА НЕ В ЗМОЗІ ЦЬОГО ЗРОБИТИ.
Олеся Тихая
Олеся Тихая
9 апреля 2024, 21:11
У нас тоже мужу заблокировали счета и зарплатные и кредитный . Требуют предоставить справки которые невозможно сделать. Требует написать заявление о разорвание трудовых отношений. Но если предприятие работает только с этим банком как тогда выплачивать кредит. Может кто-то знает адвокат сможет помочь в этих делах