Гроші з рахунку списали, а до отримувача вони не дійшли

VictorR 6 октября 2023, 23:58
Зробив переказ коштів за реквізитами з картки Агріколь Банку на моно на мій же рахунок.
Гроші списали, а на рахунок в моно вони не зайшли. В моно сказали що в них з 1:30 до 22:30 платежі зараховуються миттєво. Та я і сам це знав бо користуюся і все норм завжди і швидко.

Ситуація клас ще й тому що я в іншому банку маю відсотки щодня сплачувати бо Агріколь не здатен за повний робочий день зробити переказ!

В цілому ряді банків (УніверсалБанк, ПриватБанк, Сенс-Банк, А-Банк, Ощадбанк, Райффайзен Банк Аваль, UKRSIBBANK, ОТП-Банк) перекази за реквізитами проходять миттєво завдяки новій системі економічних платежів СЕП. Але в Агріколі про таке не чули. І що ще гірше чути не хочуть, на зручність клієнтів їм начхати.
До всього ще в службі підтримки в месенджері щоб достукатися до людини треба пройти декілька разів ідентифікацію у їхнього Алекса. Це капець. Навіть зашквар банківської системи у вигляді Привату зараз клієнтоорієнтується.

VictorR
VictorR
9 октября 2023, 19:30
Банк чотири дні користувався моїми грошима, не здійснив переказ, а сьогодні повернув мені гроші на картку з якої я гроші переказував! А я в цей час платив відсотки в іншому банку. Не раджу такий сервіс і такий банк. Агріколю начхати на те що він працює не якісно, підводить клієнтів і не здійснює ті перекази які повинен!

Курс валют в Креди Агриколь Банке

Курс валют в Креди Агриколь Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Креди Агриколь Банк 💰 / Отзывы о Креди Агриколь Банке 📝 / Гроші з рахунку списали, а до отримувача вони не дійшли