Співробітник та клієнт банку

Sotrudnik12 8 января 2024, 22:37
Отделение по адресу: Киев, ул. Эспланадная, 20
Багато побачила різних коментарів. Але хочу написати свій. Я вже майже 3 роки працюю в нашому банку. Жодного разу я не пошкодувала про вибір роботодавця.

Гарний офіс. Круті велком паки для новачків. Доброзичлива атмосфера. Нові, сучасні відділення.
Відчувається демократичний підхід керівництва до працівників. Рекрутери були завжди на зв’язку зі мною, по любих питаннях. Стабільний роботодавець, який навіть під час війни переглядав ЗП, виплачував премії та додаткову допомогу. Штат не було скорочено. Навпаки людей намагались з різних регіонів перевести на інші посади. Багато роботодавців це робили? В мене багато колег, які працюють в Креді Агріколь вже 5−10−15 років. Я думаю, що це вже говорить багато про що. Тому я розумію, що звертати увагу на погані коментарі — це невдячна справа. У кожного свій досвід, і шкода, що у когось він негативний. Бажаю усім миру та знайти ту компанію, в якій вам буде на правді комфортно працювати!

Зрозуміло, завжди є мінуси, але всі знайомі, які тут працюють, здебільшого задоволені.

Курс валют в Креди Агриколь Банке

Курс валют в Креди Агриколь Банке