Наполегливо рекомендую не мати справ з цим банком

Добрий день. Настала пора і мені розповісти про свою неприємну історію із цим банківським закладом, клієнтом якого я був останні 12 років. В один прекрасний день я не зміг зайти в додаток банку. Я відразу зателефонував на гарячу лінії. Оператор подивилася в системі і відповіла, що доступ в додаток та веб версію заблоковано банком, але сьогодні-завтра вам зателефонують і все вирішиться. Через годину мене набрала інша співробітниця банку і повідомила, що доступ заблоковано на постійній основі. Глава 6 п. 3. 24. пункти — всі (по якому конкретно блок не може назвати по їхнім внутрішнім правилам). На моє питання як мені перерахувати кошти з поточних рахунків на карткові, щоб мати змогу купувати чи знімати кошти з банкомату, мені відповіли, щоб я приїжджав у відділення і робив усі маніпуляції через них: перекази, зняття, переказ з рахунку поточного на картковий … (я майже всі кошти тримаю на поточних, а необхідні суми переказую на карткові, коли планую покупки чи зняття). Відділення цього банку з польським капіталом у моєму місці проживання не має. Потрібно їхати в інше місто, щоб зробити те, що можна зробити дистанційно за хвилину в інших банках. А якщо людині потрібні терміново її власні кошти, банк це не хвилює? Я наполегливо рекомендую усім діючим та потенційним клієнтам подумати чи варто мати діло з таким банком перш ніж відкривати там рахунок. Особливо тим людям, які є клієнтами банку та через війну змушені покинути свої домівки і виїхати за кордон (вам рекомендую або вивести чи зняти усі кошти, або у крайньому випадку тримати на картках, щоб була змога зняти гроші в банкоматі чи робити покупки). Відкривайте рахунки та користуйтесь послугами в інших, орієнтовних на клієнта українських банках. Наразі вибір є.
Кредобанк
Kredobank 9 мая 2024, 16:14
Добрий день.
Дякуємо за зворотний зв'язок. Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про нас, однак, звертаємо увагу, що керуючись Публічними правилами, з якими клієнт погоджується при укладенні договору, Банк справді має право, тимчасово або на постійно заблокувати доступ клієнта до онлайн-банкінгу. Зокрема, у випадках:
— надання клієнтом банку будь-якої недостовірної інформації;
— втрати або компрометації простого ЕП клієнта;
— втрати мобільного пристрою, на якому був встановлений мобільний застосунок;
— втручання у роботу системи клієнта або третіх осіб;
— невиконання клієнтом вимог цих правил;
— за бажанням клієнта — на підставі письмового звернення клієнта або, якщо це передбачено функціональними можливостями системи – вчиненням клієнтом відповідних дій у системі з метою добровільного блокування клієнтом можливості його подальшого доступу до системи;
— в інших випадках, передбачених Законодавством та цими Правилами.

upp888
upp888
11 мая 2024, 1:14
Вітаю. Хочу поділитися з продовженням Саги з цим горе-банком, може комусь буде цікаво. Отже 09.05.2024 р. отримую смс, в якому мене повідомили, що мені відмовлено у підтриманні ділових відносин з 20.05.2024 року. На питання, чому я зараз не можу користуватися карткою (маю в запасі близько 10 днів), оператор відповіла, що робота по припиненню відносин вже запущена і я нічим не можу користуватися. Ще хочу проінформувати читачів як отримати кошти в банку з польським капіталом. Вся процедура проводиться виключно під час візиту до відділенні цього «файного» банку. І виключно безготівковим шляхом на рахунки в українських банках. Гривня на гривневий, злотий на рахунок у польських злотих в українському банку і так далі. Кошти будуть зберігатися на рахунках 3 роки. Обміняти валюту на гривню та переказати не вийде. Кожна валюта окремо. Наразі тарифи на перекази такі: гривня виводиться безкоштовно, злотий — 200 ₴ (незалежно від суми), євро та американський долар — 1,5% від суми переказу (мінімум 15 $ і максимум 150 $). Але є ще такий нюанс. Якщо клієнт має декілька рахунків в євро, злотих чи американських доларах. То за вивід потрібно оплатити по кожному рахунку окремо. Є 3 рахунки в злотих, заплати 600 ₴. Ось такими методами працює цей банк. Всі, хто читає мій відгук, добре подумайте чи потрібний Вам такий сервіс. А потенційним клієнтам я наполегливо рекомендую десятою дорогою обходити відділення цієї контори.
natashaGra
natashaGra
16 мая 2024, 15:46
К сожалению это стандартная картина в банках стала. И честно говоря была немного лучшего мнения об этом банке. Но видимо со временем все портится

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Наполегливо рекомендую не мати справ з цим банком