монобанк краде в мене мої гроші протягом двох років!

Вітаю допоможіть будь ласка! два роки потому монобанк заблокував мій рахунок посилюючись на те що я находжусь в рф, я відправив докази що знаходився на лікуванні і потім виїхав за кордон на це теж відправив підтвердження! але вони відповіли що хочуть розірвати зі мною договір! я не проти але є одне но! всі мої кошти моно забрав собі! і вимагає розірвати договір депозиту! щоб я його підписав! але зрозумійте мене правильно! я не проти підпису, но на маємо рахунку на даний час «0«хоча там повинні бути кошти! виписку і докази цього я надам! коли я в моно питаю де мої кошти і скільки ви мені повернете? вони кажуть одне «підпиши договір» і все! скріни цього теж маю! на даний час в мене там більше 40000грн хоча на рахунку «0»!!! тільки депозит показує і то коли приходять мені відсотки за нього моно зразу забирає їх собі! шкода що не можу викласти скріни тут щоб Ви зрозуміли! тому я вважаю якщо я підпишу цей договір моно обнулює його і так як в мене не буде там коштів вони заблокують мене без повернення! допоможіть будь ласка!
monobank
monobankua 29 апреля 2024, 17:33
Розуміємо, що ситуація з відмовою в обслуговуванні неприємна та ви мали інші очікування.
Ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.
Додатково ми передали сигнал колегам стосовно залишку коштів та розірвання депозитного договору.
Колеги зв'яжуться з вами для надання детальної інформації

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
25 апреля 2024, 10:44
Вернись в страну и вернут
Три літри
Три літри
25 апреля 2024, 16:17
Брехати не гарно, Моно не забрав собі ані копійки. А розірвання договору депозиту потрібно для того щоб банк міг закрити рахунки.

шкода що не можу викласти скріни тут щоб Ви зрозуміли!

Скріни тут викладаються дуже легко

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / монобанк краде в мене мої гроші протягом двох років!