Дар’я, табельний номер — 9968

Андрій Бородавко 28 апреля 2024, 5:44
Дар’я, табельний номер — 9968
Найкраща ваша співробітниця, ви просто зобов’язані її підвищити. Вона дуже сильно лаконічна, і дуже сильно терпелива.
Вона цілий день відповіла на мої дурні запитання, і робила це так, що навіть стала мені щось на кшталт друга. Хоча ні, вона стала справжньою подругою, відповідаючи на мої відверто дурні запитання (бо я не дуже тямлю в фінансах). І вона робила це з максимальним теплом. Вона робила це не як співробітник банку, і це її робота, вона робила це як справжній друг, який постійно приходить до тебе зі своїми дурними проблемами, а вона замість того щоб збіситися, і сказати який же все ж таки тупий — радісно, посміхаючись тобі допомагає! Не тому що їй за це платять, тому що вона гарна людина!!! Я ніколи її не бачив, і не побачу, але я впевнений, вона дуже гарна людина!!! За цей день у мене стало на одного друга більше, дякую вам Дар’я!

І коли наступного разу я буду писати в підтримку моно банка, я завжди буду сподіватись, що мені відповість вона — Дар’я, табельний номер, 9968. Але, це навряд чи станеться, і це наша з нею драма… Щойно знайшовши друга, подругу, я втратив її в павутині інтернету…
Але вона дуже скоро стане комусь іншому, іншою подругою, яка дбайливо піклується про його, або її фінансову грамотність

Абонент Монобанка, Андрій

Слава нації!!!
monobank
monobankua 28 апреля 2024, 12:58
Вже передали Дар'ї ваші теплі слова, такі відгуки роблять наш день, дякуємо :)

Андрій Бородавко
Андрій Бородавко
28 апреля 2024, 9:57
Чого модернізація не пропустила відгук?
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
28 апреля 2024, 12:45
Потому что модернизация это совершенно другой процесс
Minfin
Minfin
28 апреля 2024, 11:46
Шановний користувач!
Відповіли в приватні повідомлення.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Дар’я, табельний номер — 9968