Не можливість закрити рахунок.

petrovainna 1 марта 2024, 17:53
Декілька разів ходила до відділення, яке знаходиться на Софіївці-Борщагівці, на Лесі Українки і намагалась закрити рахунок. І зрозуміла, що більше ніколи не буду користуватися послугами цього банку. Перший раз прийшла сказали, щоб не було заборгованості на картках і грошей. Я все зробила. Просила відлючити банкінг, менеджерка сказала, що відключила. Приходжу витратила день на це вона відкриває рахунок, і сказала ой, а вам прийшов банкінг, щоб ви заплатили 9 гривень. Я заплатила, вона говорить приходьте в наступний раз. Я питаю, чи можно буде наступний раз закритити рахунок, і це точно, що закриють рахунок. Вона сказала я не знаю. Скажіть якщо я працюю постійно. Мені, щоб закрити рахунок, потрібно брати відпустку за свій рахунок. Чому я з двох спроб це не можу зробити. Усім раджу, ніколи не користуйтесь послугами цього банку. Це якійсь радянський рудемент. Начальник відділення у відпустці, заступник у відпустці. Ви всі там так працююєте.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не можливість закрити рахунок.