Прощальний лист

Ne4 12 марта 2024, 18:22
Отделение по адресу: Житомир, м-н С. П. Королева, 8
Любий Ощаде, ми познайомились з тобою разом із моєю першою зарплатою, у далекому 2018му. Я вважала тебе найкращим банком, бо ти державний, віддаючи перевагу тобі, а не 'АТ КБ «ПриватБанк», була впевнена в тобі. Ненадовго ми розлучились, коли я звільнилась, а потім знов зустрілись по роботі, бо я обрала тебе, Ощаде. Пенсія, зарплата, видавай мені все і я буду вдячна. І тут я стикнулась з виконавчим провадженням, арештом коштів і чорною смугою в житті. Я розраховувала на тебе, Ощаде, більше, ніж на довбня-виконавця, який розблокував не той рахунок. Ощаде, я писала і дзвонила, просила і благала мені дати хоч якийсь номер телефону, куди можна подзвонити, але скрізь чула лиш мовчання в слухавку. Постанова, направлена 6 березня ще навіть не в опрацюванні, хоча ти знаєш про мене, Ощаде. Я сподіваюсь. Мені прийшла вже друга пенсія, а ти все ще мовчиш. Ця вся історія — останній раз, коли я з тобою взаємодію, Ощаде. Прощавай. Більше ніколи.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
13 марта 2024, 8:30
Вы дали исполнителю неверный счёт, а виноват банк?
13 марта 2024, 18:13
Я дала виконавцю вірний рахунок, тому і зазначила, що він довбень, бо в постанові саме він вказав не той рахунок. Але ж питання в іншому. Я два тижні ходжу в ощад за визначенням поточного рахунку, то постанова не дійшла, то дійшла, але не відсканувати, то відсканувати, але не туди направили, то треба провести якусь фігню через касу. До головного офісу не додзвонитись, на гарячій лінії взагалі не розуміють, що я від них хочу.
18 марта 2024, 5:22
Не переживайте. У меня была ровно такая же ситуация, они походу в сговоре банк и юстиция. Я тоже писала письмо в юстиции что б снимать со счета две минималки. И в итоге мне разрешают снимать со счета деньги на который они доже не приходят.кто накосячил не известно. Банк гонит на юстицию, а те на обратного. Я пишу письмо в юстиции заново что б снимать две минималки, но сдругого нужного мне счета и опять ожидаю месяц. Но в итоге по истечению срока я опять не могу снять деньги так как юстиция не написала письмо что первое мое письмо нужно аннулировать с не правильным счётом. И банк в работу письмо второе не берёт так как нет этого письмица об аннулировании. Я закрыла спустя пол года свое впровадження, а денег так и не разу там не сняла. Только смотрите аккуратно. Я закрыла свой долг 1 марта. Юстиция письмо на снятию ареста написала 4 марта. Все банки в этот же день счета мне раскрыли кроме ощаде. А вчера 17 числа в выходной они на крысу у меня списуют мои деньги счета ещё и лупят минус.короче надо валить из этого банка и не когда к нему не возвращаться.
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
13 марта 2024, 9:17
Это плохой банк он разводит людей и жалобы на него ноль внимания тк его защащает даже мин фин
13 марта 2024, 18:15
Я сьогодні попитала, чи вони часом не на друкарських машинках знімають арешти) Це як чи не поштовими голубами часом Укрпошта відправляє листи) Хай хто його захищає, але цей банк — лідер в позбавленні від клієнтів з власної вини.
14 марта 2024, 16:55
Ne4,шановна,Ви не одна така боржниця,для зняття арешту в Ощадбанку існує черга,і вона не проходить швидше ніж в Приват банку,бо більшість підприємств відкривають рахунки якраз в Ощадбанку,Вам треба чекати,поки прийде Ваша черга розгляду справи,два тижні це Ви дуже швидка,що найменше місяць треба чекати,але і нагадувати теж треба.Я клієнт цього банку з 2014 року.слава богу не стикалася з арештами рахунків,та й Ви сам писали,що до арешту рахунку у Вас спілкування з цим банком було нормальним, може не треба було робити борги,щоб виконавець не накладав арешт? .
18 марта 2024, 5:24
Банк отвратительный. Мутный и деньги ворует!
14 марта 2024, 17:05
Ne4 Як я писала,існує черга зняття арештів,і це може відбуватися близько місяця. https://minfin.com.ua/ua/company/oschadbank/hotline/209612/#com4551315, діти теж страждають https://minfin.com.ua/ua/company/oschadbank/review/357322/#com4609616
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями