Комісія з опції «недостатньо коштів на рахунку»

NADIABERNA47 27 марта 2024, 21:19
Я в шоці. Розплачуюсь на касі магазину, і тут виявляється, що на картці недостатньо коштів. Деякий товар відкладаю і знову видає, що недостатньо. Зрештою вдома перевіряю картку через ощад24, і опа! Виявляється що з кожної невдалої спроби де на картці недостатньо коштів, банк знімає комісію в 3грн, в мене так 6 грн тю тю. Це ще при тому що картка аж ніяк не кредитна, а проста пенсійна.
Не дивно, що банківська сфера отримує зарплатню по кількадесят тисяч, а з тебе пенсіонера, то ще й останню сорочку готові зняти…

28 марта 2024, 11:43
NADIABERNA47,перевірка балансу на картці -перша спроба в день-безкоштовна,послідуючи спроби в цей же день,кожна по 3 гривні.
28 марта 2024, 14:38
NADIABERNA47.Поради перед походом до магазину-1).перевірити баланс на рахунку у Ощад24(безкоштовно) 2).Змінити ліміти, якщо плануєте великі затрати, бо якщо цього не зробити платіж буде відхилятися банком.Якщо це робити, покупки у торгівльній мережі будуть без додаткових коміссій.Але хочу попередити, якщо захочете зняти готівку у магазинах, то це буде з коміссією, тому раджу готівку знімати без коміссії у будь якому банкоматі українского банку, але і тут є нюанси, у банкоматі Ощадбанку без коміссії знімете любу сумму в межах лімітів (10тис.грн. в місяць)а от у банкоматах інших банків є ліміт зняття готівки по кількості операцій і сум готівки, де які банкомати інших банків можуть видавати тільки по 1тис.гривень 10 разів.це робиться у банкоматі Приват банку, в банкоматі Південий мені видавало лише три рази по 1тис.а далі писало -«перевищено ліміт операцій».

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Комісія з опції «недостатньо коштів на рахунку»