Арешт картки

Доброго дня в мене склалась така ситуація що в суді помилково вписали мій індефікаційний код в документи колишнього чоловіка і виконавча не перевіривши все це наклала арешт на мій рахунок 30 квітня 2024 року я пішла в суд і виправила помилку в той же день виконавець зняла арешт але банк чомусь вже як другий тиждень не може розблокувати мій рахунок. Вибачте мене але чому так довго. Говорять чекайте два три дні та скільки може бути ті 2−3 дні.

Zavakevich1979
Zavakevich1979
21 мая 2024, 15:00
Доброго дня. Така сама склалась ситуація з Ощадбанком. Наклали арешт виконавча служба на зарплатну картку 29.04.2024 30.04.2024 виконавча служба надіслала повідомлення про закриття провадження і боргу. На сьогоднішній день карта заблокована. Кошти надходять але користуватись не можу. Пройшов вже місяць!!! У відділеннях розводять руками и показують про якесь масове блокування карт ощадбанку !!! І тому система не впоралась , виник збій , який повинні були виправити до 20 го числа поточного місяця! У мене питання до всіх керівників банку! Ви розумієте , що за ці кошти люди живуть ??? І чому розблокування карток триває вже більше трьох неділь ??? Чому ваші працівники у відділеннях розводять руками и не можуть допомогти на місцях ? Дайте чітку відповідь вашим клієнтам, що відбувається і коли ми зможемо користуватися грошима ?,??