Wraine9000 13 ноября 2023, 22:54
Картку заблокував пів року тому, перевипустив на нову. На днях бачу списання з карти, три платежі за покупки у євро. Звісно я їх не проводив.
Написав в підтримку, порадили перевірити підписки. Перевірив підписки, все по нулям. Все по шаблону, ну якщо не підписка то блокуйте карту. Навіть не здивувало що списало з карти яка була заблокована пів року тому, в застосунку її навіть нема. Тобіш мені перевипустили карту на нову, а старими реквізитами користується якийсь Леонардо, Дієго чи Джаконда з Італії. Я не ображений, але як так?
Sense Bank 16 ноября 2023, 16:15
Вітаю! Виникла дуже неприємна ситуація, але ми вас не покинемо у ній. Провівши детальний аналіз цих списань, Банк вирішив подати запит на оскарження до МПС, як безавторизаційні списання. Це коли до Банку надходить запит на списання коштів від самої МПС (Visa, MasterCard). І Банк має списати ці кошти, навіть якщо картка може бути заблокована, бо списання відбуваються по рахунку.

Термін оскарження не швидкий, на жаль, він займає від 45 до 180 днів. Згідно правил ДКБО, пункт 4.4.7. https://sensebank.ua/storage/files/publichnoe-predlozhenie-na-oformlenie-dbo-fl-z-15112023.pdf

Зараз я бачу, ви зробили запит на закриття карткового рахунку. Якщо відповідь буде позитивною, потрібно буде знову вам відкрити картковий рахунок для повернення списаних коштів.
Я вже зафіксував запит по вам, і ми вже готуємося передати цей запит до МПС на оскарження.

Ваше питання буде під пильним моїм контролем. Як тільки буде нами отримана відповідь від МПС, я вас проінформую.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Полезный комментарий
Wraine9000 7 января 2024, 19:11
Під пильним наглядом Зоряного лорда Підтримки, Ярослава⭐️ Моє питання було цілковито вирішено. Запит на оскарження до МПС, зі сторони банку мав позитивний відгук. Усі кошти були повернуті у повному обсязі. На протязі усього часу, служба підтримки на чолі з Ярославом тримали в курсі подій, на додаткові питання відповідали зважено своєчасно та рішуче. Дякую за професіоналізм та тактовність. 10 з 10

Sense Bank
Sense Bank
14 ноября 2023, 8:47
Добрий ранок! Хочу в цій ситуації детально розібратися та допомогти вам, а тому вже поспішаю до вас у приватні повідомлення для уточнення даних.

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / з картки зняло частинку коштів , проте я ніяких транзакцій не робив (питання вирішено)