Сенс Банк пробивает очередное дно!

Руслан Новиков 19 декабря 2023, 20:25
Сегодня решил пополнить мобильник через десктопное приложение на пк. Первое что удивило, новые правила входа. Теперь вместо логина надо писать номер тел, и последние четыре цифры карты+ сvv код. Ладно лишняя безопасность не помешает.
И тут при заходе в приложение шок! Теперь можно делать только переводы, строго по реквизитам, а не по номеру карты и все. Весь остальной сервис убрали. По сути голое приложение. Это откровенное вредительство! Требую вернуть все как было раньше! В противном случае, перейду в моно банк!
Sense Bank 19 декабря 2023, 21:20
Вітаю! Дякую за ваш відгук щодо досвіду роботи з My Sense Bank. Але я б хотів відразу наголосити, що банк акцентує свою увагу над розвитком мобільного застосунку Sense SuperApp. Це не означає, що ми відключаємо веб-версію, але не всі можливості які є у Sense SuperApp будуть і там.
Щодо входу, то він зараз як і у Sense SuperApp, тобто, подвійна перевірка ваших даних. Замість логіну і паролю ми використовуємо ваші дані, номер телефону, дані по картці, котрі не можна підібрати, якби це був логін/пароль.

Дійсно, у веб-версії зараз доступні перекази на картку в іншому банку за реквізитами, а що стосується р2р-переказу (з картки на картку), цього зробити неможливо.

Ми розуміємо, що ще багато залишається клієнтів, котрі активно користуються My Sense Bank. І ми продовжуємо його роботу, але з певними обмеженнями у функціоналі.
Тому ми з радістю очікуємо вашого переходу на повноцінний онлайн-банкінг Sense SuperApp. І у разі додаткових запитань готові на кожному етапі вам допомагати 🤗
У нас багато є цікавого, чого не можуть запропонувати «котики» 😉

Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Siege
Siege
22 декабря 2023, 12:24
Переходите в другой банк, если что-то не нравится. В чем проблема? З.ы. у моно и такой ПК версии нету

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Сенс Банк пробивает очередное дно!