Преміальні функції - фікція.

AL1 2 января 2024, 12:43
Блек-пакет. В грудні спробував скористатися перевагами картки і відвідати лаунж зону. Всі умови були виконані і відвідування мало бути безкоштовним. Однак, після надання картки в лаунж зону, з неї було списано 27 долларів США, і більш того, все одно відмовленням відвідати зону, так як «ваша карта не проходить». Отож, з мене неправомірно списали 27 долларів та ще й все одно сервісу надано не було. Але місяць вже пройшов — кошти повернути не вдається, сенс банк робить запит (а може й не робить) в візу, чи лаунж, а там хз що, але факт в тому, що кошти не повернуті до цих пір. Не кажучи вже про те, що я був змушений витратити готівку для проходу в лаунж зону, тобто ще раз заплатив 27 долларів кешем. Всі документи, чеки, фото — звісно були надані відразу. Але банк нічого не хоче (кажуть — не може) зробити. Ось такий преміальний сервіс.
Sense Bank 2 марта 2024, 15:37
Вітаю! Дякую, що звернулися до нас у підтримку. Маю визнати, ваша ситуація зайняла не один місяць очікувань, проте відповідь ми отримали від Visa вже остаточну (яку продублювали вам у чаті).
Отже, підтримка Lounge Key надала наступну інформацію, що списання 27$ було за одне гостьове використання послуги 05.12.2023. Відвідування було за вашою карткою безкоштовним.
Чек, який ви надали нам у чаті підтримки, є фактичним підтвердженням того, що ви оплатили готівкою лише 2.98$ від суми чека, оплата готівкою було здійснено не на всю суму, а лише на 2,98$, з яких ви заплатили 3$, тому отримали решту 0,02$.
Відповідно решта суми 54$, згідно з квитанцією 54$ еквівалентні 2 відвідуванням, не були оплачені готівкою, вони були покриті знижкою в рамках Lounge Key.
Перша знижка була надана вам безкоштовно, в рамках безкоштовного візиту. Друга знижка була за одного гостя, з яким ви відвідали ресторан. Та оскільки гостьові візити платні за карткою, то за одного гостя було списання.

Додатково можу порадити звернутися у підтримку Visa, щодо деталізації вашого питання.

2 января 2024, 12:53
Вітаю! Щоб повністю розібратися в ситуації, яка у вас виникла та надати відповідь та допомогу вам, я зараз напишу вам у приватні повідомлення для уточнення ваших даних.

2 января 2024, 13:01
Всі контакті, персональні дані і телефон я додатково вказав при написанні відгука. Маєте отримати разом з відгуком
3 января 2024, 10:28
То що там, зоряний лорде підтримки — все так же, вирішили пропасти, без відповіді? Бо виявилось, що ніхто нічого не робить? Чи як розуміти, що навіть статус заявки не можете за добу взнати? Отакий він, преміальний сервіс. Навіть просто на отримання статусу треба декілька разів торбити.
4 января 2024, 16:07
Вітаю! По вашому питанню є запит, також бачу ваше звернення у чат підтримки. Запит передали на оскарження Visa, зараз разом з вами очікуємо відповіді від партнерів, і як тільки вона буде, відразу вас сповістимо.
Це питання ми разом з колегою тримаємо на власному контролі.

22 января 2024, 0:53
Ну що, ще 3 тижні пройшло. Результату — нуль.
більше місяця пройшло з моменту написання письмової заяви на спірну трансакцію. Але на терміни , як і на конституцію, вочевидь вже забили болт.
16 февраля 2024, 1:09
2 місяці. Реакції немає.
natashaGra
natashaGra
3 января 2024, 18:54
Да писать они умеют, а по смыслу ответить тяжело
2 марта 2024, 12:19
Нарешті отримав відповідь. кажуть, що сервіс був наданий в повному обсязі, неправомірних списано не було, за ці 27 доларів мені було надано вхід в лаунж зону. І кажуть, що готівкою я не платив, не зважаючи на чек. Не допомогли ні чек, ні фото, ні той факт, що я відразу (через декілька хвилин) звернувся в підтримку, коли мені було повідомлено, що моя картка не проходить. Тобто, в разі чого, самі розумієте, банк просто розведе руками і скаже «таку інформацію нам надали шахраї, все ок», і ви просто втратите кошти.

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6