Заблокували рахунок за операції з криптовалютами

antpv 9 мая 2024, 11:20
Отделение по адресу: Харьков, ул. Полтавский путь, 14
Давно користуюсь послугами банку, тримав там рахунок, акції і облігації.

Працюю програмістом, зазвичай по контракту як ФОП (рахунок в іншому банку).
З недавньго часу працюю також на фрілансі як програміст, з невеликою командою на стартапі із Казахстану.
Домовились що послуги будуть оплачуватись через криптовалюту, тобто замовник продавав свою криптовалюту в обміннику криптовалют на мій рахунок Sense Bank. Операції не виходили за рамки лімітів, якщо точніше — $1500 на місяць.

Банк заблокував рахунок, причини не пояснили, їм здалась підозріла транзакція на 25,000 грн з ПриватБанку (від третьої сторони, учасника обміну).
За механізм обміну я відповідати не можу, це питання до обмінника. По суті мене заблокували за те що мені надійшли кошти, що абсурдно.

В обміннику підтримка надала квитанцію по цій транзакції з ПриватБанку, я її передав в службу безпеки банку разом з поясненням і деталями обміну від обмінника.

Ситуація в цілому для мене абсурдна, заблоковано біля 175000 грн на рахунку, частина з яких взагалі з мого ФОП рахунку.

Я не розраховував що рахунок за такі дії взагалі може бути заблокований.

Розберіться в ситуації будь-ласка, розблокуйте мені рахунок і поверніть кошти.
За необхідності я від себе надам/надаю всю інформацію яка можлива в цій ситуації.
9 мая 2024, 13:51
Дійсно, інколи трапляються такі ситуації із блокуванням карток, але майже завжди це пов'язано напряму з безпекою вас як клієнта та безпекою ваших коштів, адже головна мета банку — це забезпечити безпечну та комфортну співпрацю клієнта з банком, і навпаки!
Про можливість блокування банком карток клієнтів зазначено в Договорі про комплексне банківське обслуговування ⬇️
Відповідно до ДКБО банку п. 4.3.5.:
У разі відкриття Рахунків за цим Договором з метою запобігання фінансових збитків Держателя або Банку, припинити дію (анулювати), призупинити дію (заблокувати) Картки/Токену, відмовити в поновленні або Перевипуску Картки на нову без зазначення причин.
Ухвалою Призупинення (блокування) дії Картки є тимчасова неможливість здійснення операцій з використанням Картки внаслідок виникнення обставин, передбачених цим Договором та/або чинним законодавством України.

Ми цінуємо кожного клієнта, без виключень, а тому готові завжди йти назустріч та надати можливість розібратись у ситуації й дійти до позитивного результату, що і сталось 😊
Сподіваємось, що ви й надалі будете нашим активним клієнтом, та будете отримувати задоволення від користування нашим банком, нашими продуктами, а також повноцінно відчуєте на собі високий рівень нашої клієнтської підтримки 🫶

Ваш друг та помічник, Володимир 💎

Sense Bank
Sense Bank
9 мая 2024, 11:41
Варто детальніше розібратись у ситуації, тому вже пишу вам у приватні повідомлення для уточнення даних!
З повагою, Володимир 💎
antpv
antpv
9 мая 2024, 13:35
Дякую за оперативну допомогу і вирішення проблеми

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6

Курс валют в Сенс Банке

EUR 43 43.6
Главная / Банки Украины 🏦 / Сенс Банк 💰 / Отзывы о Сенс Банке 📝 / Заблокували рахунок за операції з криптовалютами