Зливають номера телефонів телкфонним шахраям і МКО

Юрій Дубина 23 декабря 2022, 10:47
Після невдалої спроби взяти товар в рострочку у магазині комфі на номера які я залишив їх представнику буквально на наступний день почали звонити шахраї та різні мікрокредитні організації, також тепер стабільно приходять від них смс.
Останньою краплею для мене стало коли мені подзвонили і сказали що у мене є заборгованість по кредиту (хоча мені відмовили).
Буду писати заяву в поліцію.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
27 декабря 2022, 12:34
Это УБКИ, оно продает ваш номер телефона всем МФО, в стране беззаконие, поэтому ваши персональные данные сразу распространяются кредитному жулью. Было тоже такое, пришлось внести в черный список несколько десятков номеров, то что тонны смс и звонков посыпались от мутных лиц и кредитных уродов
Anna91165
Anna91165
11 апреля 2023, 14:31
Аналогічно, після передачі ними мого боргу за кредитною картою колекторам, почали сипатися дзвінки і повідомлення «Вам погоджено позику в розмірі…», всілякі казино, виграші і лохотрони. Це при тому, що я сплачувала за кредитом, хоч і частково. Отаке от ставлення.

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Зливають номера телефонів телкфонним шахраям і МКО