Блокування картки по незрозумілій причині

easternpeakmax 31 декабря 2022, 16:10
Я військовослужбовець ЗСУ і воюю на фронті. Свою елітну картку віддав дружині ще в лютому коли вона евакуювалась з дітьми за кордон. На картку компанія, де я працював до повномасштабного вторгнення, нараховує дохід. Цією карткою користується сім'я і я на своєму телефоні через гуглпей. Останній раз під час зняття готівки в Німеччині заглючив банкомат, не видав валюту, а сумму з рахунку було заблоковано. я звернувся до служби підтримки через чат. Спеціалист спитав мене чи я користувався карткою, на що я відповів, що дружина. Він миттєво її заблокував. Мотивув свою поведінку правилами банку, які стверджують, що саме я маю право користуватись карткою. Мене дуже дивує така поведінка банку, враховуючи події навколо. Мені довелось просити дозволу доїхати до місця, де працює мережа стільникового звязку, щоб отримати смс при відкритті віртуальної картки і т.д.
Полезный комментарий
Lolik1837 1 января 2023, 9:24
Увы, но банк ОБЯЗАН был так поступить. Тут даже чисто юридически к нему претензий быть не может.
Как выход, рассмотрите вариант при помощи онлайн приложения переводить деньги со своей карты на карту, которая принадлежит вашей жене.
В таком случае вы избежите «траблов» с банками

SergeyNina
SergeyNina
31 декабря 2022, 19:08
Так нельзя было делать в Укрсиббанке. У него такие правила — блокировать использование карты если вы физически находитесь в одной стране, а кто-то пользуется в другой стране. Противодействие валютному туризму. Сейчас так практически везде
1 января 2023, 9:15
«правилами банку, які стверджують, що саме я маю право користуватись карткою»

На превеликий жаль, так воно і є.

Банки не змінювали свої правила користування картками,
незважаючи на війну та масовий потік біженців до Европи.
1 января 2023, 9:24
Полезный комментарий
В таком случае вы избежите «траблов» с банками
Anna91165
Anna91165
2 января 2023, 15:23
А мене зовсім не «дивує поведінка банку, враховуючи події навколо». Вони працюють немов самі для себе і щоб виконувати свої ж правила, а не обслуговувати клієнтів і допомагати знаходити вихід із ситуації, що склалася, а роблять все, щоб ускладнити її ще більше. У своїх словах спираюся на багаторічний досвід як приватного клієнта, так і як клієнта-юридичної особи.
2 января 2023, 15:36
«. Вони працюють немов самі для себе і щоб виконувати свої ж правила, а не обслуговувати клієнтів і допомагати знаходити вихід із ситуації»

Все-таки банкам надо работать, а не подстраиваться под ситуацию каждого и находить каждому выход под его личный случай.
Для этого и существуют законы и правила, а иначе бы банки не работали, а только знай себе подстраивались бы каждый раз под индивидуальный случай каждого
easternpeakmax
easternpeakmax
2 января 2023, 19:13

не хочу полемізувати, але в нас військовий стан, а не звичайне мирне життя. і банкам треба якось прилаштовуватись і йти на зустріч та допомагати українцям. а не ускладнювати життя. Я вважаю за потрібне бути чесним і за це банк мені «виписав» купу проблем.
ваш підхід чисто бюрократичний та працює за мирного життя, але в умовах нестандартних ситуацій та незвичайного часу треба бути більш гнучким та лояльним. треба бути людиною.
OkeyDoki
OkeyDoki
3 января 2023, 21:42
Ага, а ЗУ идет тоже лесом…

Ты хоть понимаешь какую яму ты откроешь если так позволять делать…

А потом я не удивлюсь если с женой поссоритесь будете банку рассказывать о том как вашей картой за границей рассчитываться, а вы этого не знали, а банк такой негодяй позволил такое.

Есть правила обслуживание. Для таких случаев есть доверенность. Оформляешь ее и проблем будет меньше…
2 января 2023, 19:39
Скільки людей стільки й думок…

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Блокування картки по незрозумілій причині