Як програти в безпрограшній акції

Lussi19 2 февраля 2023, 21:17
Перед Новим роком отримала смс про ГАРАНТОВАНУ винагороду в 500 грн. за 20 транзакцій картою з 27 по 31 грудня. Ніколи не велася ні на які акції, але перед Новим роком завжди мала більше покупок, тому чому б не спробувати, а заодно і зрозуміти наскільки порядний мій банк. Я виконала умови акції, але кошти так і не були нараховані. Звернулася за роз’ясненнями до працівників банку через чат. Спочатку мені пояснили, що знімання готівки у відділенні їхнього банку, не рахується. На мою відповідь, що я і не рахувала цю транзакцію, менеджер відповів, що й поповнення мобільного тепер теж не рахується. Добре, не рахуйте й поповнення, хоча це вже порушення, про яке не йдеться в умовах акції. Кожного разу при спілкуванні з’являлися нові причини відмови, і коли вони вичерпалися мені змінили менеджера. Який надсилає мені виписку, де начебто й переказ на карту іншого банку теж не зараховується, бо це в них рахується не транзакція, а переказ на карту, й закриває чат зі мною. Шановний банк! Справа ж не стільки у винагороді, а у вашій порядності. Ви весь час знаходили нові причини відмови, використовували підміну понять. Втім, переглянувши тут відгуки про УкрСиббанк, тепер все зрозуміло про вашу порядність. Це був мій перший і останній досвід участі в будь-яких акціях. Не рекомендую.

Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
3 февраля 2023, 1:34
Швидше за все у правилах акції вказано перелік МСС кодів по яким і здійснюється облік оплат.
і зазвичай такі операції як оплата комуналки/мобільного, п2п перекази, квазі гроші та зняття готівки звісно не враховуються. тому уважно прочитайте правила акції. швидше за все банк правий
natashaGra
natashaGra
12 февраля 2023, 16:43
Переводы с карты на карту считались, у знакомых так прошли операции — их засчитали. Банк темнит и не хочет выплачивать. Можете написать ещё им в соцсетях , может там получше дойдет

Курс валют в Укрсиббанке

Курс валют в Укрсиббанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсиббанк 💰 / Отзывы о Укрсиббанке 📝 / Як програти в безпрограшній акції