Aleks85 28 апреля 2024, 1:22
Отделение по адресу: Киев, ул. Харковское шоссе, 2-А
У меня пролежал депозит под 16 процентов годовых полгода. 26 числа депозаит законячился и упал вместе с процентами на карту. Должная сумма процентов должна была быть 24054 грн, а пришла сумма процентов меньше половины т. е. 11 522,27 грн. Вывод -юнекс банк стал заниматься мошенничеством. Выводы делайте сами.
Юнекс Банк
Unex Bank 3 мая 2024, 15:39
Вітаємо! Висловлюємо щиру вдячність за надання всіх необхідних даних у особистих повідомленнях. Ваш внесок допоміг нам детально проаналізувати та зрозуміти всі аспекти поточної ситуації.

Ми готові поділитися деталями стосовно депозитного вкладу, який був укладений у жовтні 2023 року на термін тривалістю 3 місяці з можливістю автопролонгації.
Справді, загальна сума нарахованих відсотків за депозитом становить 24 054,75 грн.

Проте, ми б хотіли звернути вашу увагу на те, що 26 січня 2024 року було сплачено суму в розмірі 12 532,48 грн під час автопролонгації депозиту.
Звітуємо також, що 29 квітня 2024 року після завершення терміну депозитного вкладу було виплачено точну суму 11 522.27 гривень. Ідеальна точність до копійки не залишає місця для будь-яких сумнівів.

Дякуємо вам ще раз за вашу участь та співпрацю. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями чи уточненнями. Наша команда завжди готова допомогти вам у будь-який час.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
28 апреля 2024, 12:40
А налоги считал? 19,5 процентов
28 апреля 2024, 18:00
И смех и грех…

Хитромудрый клиент насчитал самостоятельно 16% годовых, но не учёл,
что депозит пролежал не полный год, а только пол-года и конечно он забыл
вычесь НДФЛ и военный сбор — поэтому и реальная сумма получилась
меньше половины от отфонарных рассчётов клиента.

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Юнекс Банк 💰 / Отзывы о Юнекс Банке 📝 / Юнекс стал мошенником и стал обманывать по зачислению процентных денег с депозита