Зняття депозиту

Мав глупість оформити доларовий депозит в цьому банку. Обрав цей банк, бо було для мене зручне розташування відділення (Кропивницький, Попова 8), недалеко від мого дому. Коли оформлював депозит дівчата запевняли, що ніяких проблем з отриманням депозиту не буде. Яким було моє здивування коли замовивши готівку в цьому відділенні мені передзвонили і сказали, що мені потрібно перезамовити гроші в другому відділенні бо в них немає менеджерів, які можуть видати мені депозит. Як таке може бути? Тепер мені треба 7 разів їздити в незручне для мене відділення, витрачати зайвий час та гроші на топліво, щоб зняти цей депозит. Вибачте яле такий сервіс нам не потрібен!
12 травня 2024, 19:53
Ми дуже засмучені, що у вас склались такі враження про нас😢 Зі свого боку повністю розуміємо вас, адже розташування відіграє не останню роль при виборі банку.
Зазвичай жодних проблем із отриманням депозитних коштів немає, адже ця операція здійснюється відповідним менеджером на відділенні. Але відділення в Епіцентрах(до якого ви і звертались), не завжди мають таких менеджерів. Саме тому, коли відділення отримало вашу заявку на зняття готівки, одразу перетелефонували вам та запропонували звернутись до іншого відділення в місті, щоб ви могли 100% отримати ваші кошти.
Повністю розуміємо вас та ваше невдоволення щодо цієї ситуації, і приносимо вибачення за незручності.

З повагою, Андрій

Sense Bank
Sense Bank
27 квітня 2024, 14:52
Прикро бачити, що у вас залишились такі враження після відвідування нашого відділення. Вже зв’язуємось з ними для уточнення, щоб повернутись до вас із відповіддю щодо ситуації.
*Андрій
Skazo4nik
Skazo4nik
29 квітня 2024, 10:27
Ви зв’язались з відділенням по моєму питанню?

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк