Заблокували доступ до акаунта і всіх рахунків ФОП без пояснення причин

morozolge 6 марта 2024, 10:54
Вже другий день я не маю доступу до свого акаунта в digital pumb, система просто написала, що мій акаунт заблокований. Ні одна підтримка не повідомляє причин і ніяк не вирішує це питання. Все що вони змогли зробити, це примусити мене чекати наступного дня, щоб повідомити, що вони створили заявку на менеджера, який зв’яжеться протягом дня. Що це за обслуговування?! Мовчки закрити доступ до рахунків і лише і робити, що переадресовувати мене з однієї підтримки на іншу, а потім на менеджера і при цьому навіть не надаючи хоч якихось пояснень.
ПУМБ
6 марта 2024, 13:27
Вітаю!

Нам дуже прикро, що в Вас склалось негативне враження про роботу нашого банку.Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, яка виникла. Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН для ідентифікації. Це дозволить нам провести перевірку та повернутися до Вас зі зворотнім зв'язком.
Полезный комментарий
PUMB 26 марта 2024, 17:37
Вітаємо!

Ми провели перевірку та хочемо зазначити, що Ваш особистий кабінет розблоковано. Вдячні за розуміння та очікування!

8 марта 2024, 10:16
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас інформації, яка необхідна для проведення перевірки. Просимо надіслати її у приватні повідомлення.
26 марта 2024, 17:37
Полезный комментарий
Вітаємо!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Заблокували доступ до акаунта і всіх рахунків ФОП без пояснення причин