Самый ужасный банк из всех

Vovkunenko 13 мая 2024, 20:56
Имел неосторожности открыть фоп счёт в этом банке! Где подписывал договор 100 грн за обслуживание счета. Жил долго время под обстрелами без интернета, света, воды, газа. Зашёл через год проверил счёт-12000. Начал узнавать было сказано 1000 грн в месяц за обслуживание счета. На то что эту информация я физически не мог узнать никого не интересует! Был ответ информация была на сайте и банк в праве поднимать тарифы без ведома клиента. Желаю всем сотрудникам банка не оказаться в такой ситуации когда авиабомбы взрываются в 100 метрах. Ужасный банк!!! Им только выгода нужна!!!
15 мая 2024, 18:00
Дійсно ситуація, в якій ви опинились, важка й мені дуже сумно читати вашу історію 🥺
Прикро, що ви отримали саме такі враження від співпраці з нашим банком, адже наша мета це задовольнити всі ваші потреби, а також надавати сервіс найвищого рівня, що ми з усім завзяттям і робимо 😊

Повертаючись до вашої ситуації, дійсно згідно з вашим тарифом ФОП є плата за обслуговування рахунку при відсутності руху коштів, і вона становить 100 грн, якщо по рахунку не було операцій від 6 до 12 місяців, якщо ж пройшло більше, ніж 12 місяців, то плата за обслуговування такого неактивного рахунку становить вже 1000 грн. Та сама комісія за обслуговування рахунків не знімається, якщо по них немає оберту — не отримуєте зарахування на рахунки чи не проводите платежів з рахунків. Комісія списується лише в рамках поточного залишку коштів на рахунку, тобто в мінус списань не передбачено.

Дана комісія прописана в умовах тарифу «Загальні ФОП/ЮО» пункт 1.6, й детальніше за посиланням 👉 https://sensebank.ua/uploads/3/15662-tarifi_msb_01_05_2024_new.pdf
Щоб ніяка комісія не списувалась з рахунку на час коли він не активний перед цим потрібно, щоб залишок був 0 грн, тоді й ніяких списань за обслуговування не буде.

Інформування про зміни у тарифах проходить на сайті банку або у клієнт-банку «Сенс Бізнес Онлайн», також зауважу, що тарифи перебувають у вільному доступі на сайті, і ви можете переглянути їх як до моменту оформлення рахунку ФОП, так і в будь-який інший момент.

Сподіваюсь, що ситуація для вас стала зрозумілішою, ми завжди раді відповісти на всі питання й надати допомогу 😊
Ваш друг та помічник, Володимир 💎

Sense Bank
Sense Bank
13 мая 2024, 21:02
Справді неприємна ситуація, дуже прикро, що вам довелось на собі відчути весь цей жах війни 🥺
Пишу до вас у приватні повідомлення, аби уточнити ваші дані та розібратись у ситуації
З повагою, Володимир 💎

Курс валют в Сенс Банке