Шокована умовами реэстрации.

Рибка Федорко 17 сентября 2023, 21:27
В Укргазбанку, як виявилося, замисть договору про видкриття рахунку, підписують папірці, що не мають юридичної сили. Вони створюють договір на 3-х сторінках, і, замість того, щоб сшивати його за правилами діловодства, скріпляють скріпками і підписують. При цьому на 2х перших сторінках вони не проставляють колнтитули, що вказували б до чого ці аркуші відносяться (назва договору, дата, підписи обох сторін). По-перше, такі підписанні аркуші паперу не є документом. Жодний суд в світі не визначить, до чого відносяться непідписані відокремлені аркуші паперу. Це означає, що якщо Укргазбанк заявить в суді, що мі з ним договору взагалі не підписували, я довести зворотнє не зможу. І всі гроші, що у мене будуть триматися на рахунках можно просто відібрати. По-друге, Укргазбанк має прекрасну мождливість замінити зміст перших 2х аркушів, і все-таки зшити документ за правилами діловодства. І тоді, цей буде дійсний документ. Отже, Укргазбанк має шикарну можливість внести в нього такий зміст, за яким я буду боржником Укргазбанку на мільони.
Ні в якому разі не підписуйте багатосторінкові документи до того, як вони будуть сшиті і проштамповані відповідно до правил діловодства.

Для тих, хто відкриває карту Укргазбанку для повсякденних оплат, можу відразу попередити, що статистика в них не працює. Ви не можете в зручному форматі з’ясувати, скільки ви витратили на розваги, їжу, транспорт і т.д. На карточці цифри відбиті у такий спосіб, що я, маючи слабке зниження зору, маю великі складнощі його прочитати. Тому мені особисто, ця карта не зручна у використанні і я повернулася на моно.

При переказі з платижних систем гроші доступні для покладення депозиту через 3 доби. Нажаль, сповіщення про це немає у додатку, що викликало у мене стрес та нервування, зтикнувшись з цим вперше.

17 сентября 2023, 21:35
Не стоит в своих проблемах обвинять Укргазбанк…

Если у вас проблемы со зрением - сфотографируйте карту смартфоном
и затем рассматривайте все цифры при увеличении фотографии
сколько душа пожелает…
Рибка Федорко
Рибка Федорко
25 сентября 2023, 18:42
Я думаю, вам краще иншим розповидати, що робити.
25 сентября 2023, 20:14
Кроме вас ещё не было жалоб на невозможность прочитать
номера карт международных платёжных систем, которые
Укргазбанк выдаёт своим клиентам…

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня