svsvsvsv 23 января 2023, 13:42
Шапито продолжается, ответ банка-«Добрий день! Миколо, зазначена Вами у заявці картка отримувача (бін карти 535432) не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована АТ «Укрсиббанк».

Очень интересно покажите мне и другим людям где в этом словосочетании «Отримувач
Банк одержувача
JOINT STOCK BANK UKRGASBANK
Код банку КРЕДИТ pax. № 5354
есть -«Укрсиббанк» ???
26 января 2023, 15:30
Добрий день! Миколо, ми вдячні Вам за надану копію квитанції — ми прийняли її до уваги. Для врегулювання Вашого питання по-суті рекомендуємо звернутися до банку-отримувача коштів — АТ «Укрсиббанк».
LTaras 23 января 2023, 9:44
22.12.2022 АБ «УКРГАЗБАНК» провів блокування депозитного рахунку відкритого ще у 2020 році.
На моє звернення у підтримку про причину блокування я отримав наступну відповідь:

АБ «УКРГАЗБАНК» (далі — Банк) з повагою та розумінням ставиться до кожного
клієнта, чітко дотримується вимог чинного законодавства України, нормативно-правових
актів Національного банку України та умов укладених з клієнтами договорів.
У відповідь на Ваше звернення від 10.01.2023, зареєстроване Банком за вх. №Л-65,
повідомляємо наступне.
У відповідності до пункту 15 постанови Правління Національного банку України від
24.02.2022 № 18 (зі змінами) (далі, також Постанова НБУ № 18) банки мають зупинити
здійснення обслуговуючими банками видаткових операцій за рахунками резидентів
Російської Федерації/Республіки Білорусь, за рахунками юридичних осіб (крім банків),
Білорусь, за винятком здійснення на території України, зокрема, видаткових операцій з таких рахунків фізичних осіб — резидентів Російської Федерації та Республіки Білорусь, що
містяться в переліках Служби безпеки України та/або державних органів України,
попередньо погоджених Службою безпеки України, щодо можливості здійснення банками
таких операцій.
За наявною у Банку інформацією, Ви маєте паспорт громадянина Російської
Федерації та посвідку на постійне проживання в Україні.
Застосовуючи ризик-орієнтовний підхід, що використовує Банк при оцінці
діяльності своїх клієнтів у відповідності з вимогами Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню
№ 361-ІХ та Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого
постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65, за результатами
проведеного Банком аналізу, з метою недопущення проведення видаткових операцій, які
підпадають під ознаки, визначені п. 15 Постанови НБУ № 18, та враховуючи відсутність
22.12.2022 Банком було прийнято рішення про блокування рахунку, відкритого на Ваше
ім'я з метою недопущення проведення видаткових операцій за ним.
Слід зазначити, що Банком затверджені підходи, відповідно до яких Банк може
відновити можливість здійснення видаткових операцій за рахунками клієнта у разі
державних органів України, попередньо погоджених Службою безпеки України, щодо
можливості здійснення Банком видаткових операцій з рахунків клієнта.
У зв’язку з цим рекомендуємо Вам звернутися до Служби безпеки України із
запитом щодо погодження можливості здійснення видаткових операцій по рахунку,
відкритого в Банку на Ваше ім'я.
—
Отже, з наведених вище тез випливає те, що Банк сам собі перечить кажучи, що він чітко дотримується вимог законодавства, але при цьому блокує рахунки без інформації, яка б могла обґрунтувати це блокування, цитую:
«та враховуючи відсутність інформації/документів, що можуть спростувати або підтвердити належність зазначеного клієнта до фізичних осіб, які є резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь, 22.12.2022 Банком було прийнято рішення про блокування рахунку»
Також мені не зрозуміло як дві наступні фрази можуть співіснувати в одному контексті:
— «За наявною у Банку інформацією, Ви маєте паспорт громадянина Російської Федерації та посвідку на постійне проживання в Україні.»
— «відсутність інформації/документів, що можуть спростувати або підтвердити належність зазначеного клієнта до фізичних осіб, які є резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь»

Проміжний підсумок: Банк, чомусь (!), не має інформації про належність мене, як клієнта Банка, до резидентів Російської Федерації/Республіки Білорусь, але посилаючись на Постанову НБУ № 18 блокує рахунки та вимагає пройти процедуру перевірки через СБУ для їх розблокування.

У мене виникають додаткові питання, які я адресую Банкові:
1) Якими нормативно-правовими актами Національного банку України та нормами законодавства України УКРГАЗБАНК керувався проводячи свій аналіз?
2) Керуючись якими положеннями законодавства України Банк провів ідентифікацію мене як клієнта і визначив належність мене до фізичних осіб резидентів/нерезидентів для виконання вимог пункту 15 Постанови № 18?
3) Яка (і) інформація/документи, на думку Банка, мають спростувати мій статус фізичної особи як резидента Російської Федерації/Республіки Білорусь?
4) Яка (і) інформація/документи, на думку Банка, мають підтвердити мій статус фізичної особи як нерезидента Російської Федерації/Республіки Білорусь?
5) Яка (і) інформація/документи, на думку Банка, мають підтвердити мій статус фізичної особи як резидента України?

P. S. Банк займається не законним блокуванням коштів та робить це, судячи з відгуків на цьому сайті, охоплюючи велику кількість клієнтів (ага, «з повагою та розумінням до кожного клієнта»).
Маю надію, що вивчаючи відповіді на наведенні вище питання працівники Банку зможуть підвищити свою кваліфікацію і як наслідок переглянути своє рішення що до блокування.
24 февраля 2023, 12:59
Добрий день, Тарасе!
Щодо питання №1. При аналізі ситуації Банк керувався наступними законодавчими актами — Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-ІХ; Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65; Постанова Правління Національного банку України від 24.02.2022 № 18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану».
Щодо питань №№2-5. Законодавством України не визначено критерії віднесення фізичних осіб до резидентів або нерезидентів Російської Федерації або Республіки Білорусь. У відповідності до повноважень, передбачених статтею 39 Закону України «Про банки і банківську діяльність», Банком затверджені підходи, що застосовуються в частині обмеження співпраці з клієнтами — резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь, з юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти Російської Федерації/Республіки Білорусь. Відповідно до зазначених підходів, Банком встановлюються обмеження в частині обслуговування рахунків клієнтів фізичних осіб, які є громадянами Російської Федерації/Республіки Білорусь (мають паспорти Російської Федерації/Республіки Білорусь, або інші документи, що підтверджують резидентність Російської Федерації/Республіки Білорусь незалежно від наявності будь-яких документів, що дають право на перебування (постійне або тимчасове) їх на території України). Відповідно до затверджених підходів Банк може відновити можливість здійснення видаткових операцій за рахунками клієнта у разі отримання від Національного банку України Переліку від Служби безпеки України та/або державних органів України, попередньо погоджених Службою безпеки України, щодо можливості здійснення Банком видаткових операцій з рахунків клієнта.
svsvsvsv 19 января 2023, 11:13
Ошибочно был сделан перевод личных средств 15 01 2023 г. из Приват банка на карту клиента Укргазбанка, деньги предназначались ребенку который находится в другой стране и заболел.Все попытки вернуть средства разбиваются то ли об некомпетентных людей которые работают на горячей линии то ли от наплевательского отношения к людям, которые пиняют на приват, а приват говорит «мы деньги уже перевели и не имеем доступа для дальнейшего возврата», на что работник Укргазбанка как биоробот повторяет обратится в приват …
20 января 2023, 10:29
Добрий день! Миколо, зазначена Вами у заявці картка отримувача (бін карти 535432) не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована АТ «Укрсиббанк».
Irinairina001 17 января 2023, 10:49
Висловлюю слова вдячності робітникам Укргазбанку за адресою Старонаводницька, 19 за швидке та якісне обслуговування і вирішення мого питання. Зі мною спілкувалися компетентні та вічливі співробітники і керівник відділення, який контролює кожного клієнта. Було дуже приємно!
18 января 2023, 11:02
Ми вдячні Вам за позитивний відгук та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
KotletaDollarov 13 января 2023, 19:14
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 16-22
1. На горячей линии отказываются принимать заявку для резерва валюты в отделении для выдачи депозита, посылают звонить в отделение. Через чат в приложении точно также невозможно заказать у оператора. Например в райфаззене, кредо, а-банке валютая спокойно заказывается через чат-бота или на горячей линии.
2. В этом отделении надо позвонить раз 10−20 за день, чтоб взяли телефон, после того как берут трубку, «перенаправляют звонок в кассу» и тут же звонок сразу обрывается. Звонил в рабочее время до 16ч, после 16−00 уже ни в одном отделении не берут телефон, видимо в пятницу уже сотрудники собираются домой и не считают нужным отвечать по телефону, т.к. рабочее время до 16−45
17 января 2023, 12:19
Добрий день! В Банку не передбачено замовлення валюти через чат-бот/контакт-центр. Повідомте нам Ваш номер телефону (можна в особисті повідомлення) — ми зв'яжемося з Вами для врегулювання питання по-суті.
Антон Бец 13 января 2023, 13:11
Приємний досвід взаємодії з менеджерами даного відділення, завжди заздалегідь попередять про необхідність зняття прологнації та замовлення коштів, про відключення світла та час коли краще підійти.
17 января 2023, 12:18
Щиро вдячні за позитивний відгук!
Маряна Мельник 11 января 2023, 15:47
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрыйская, 98
Добрий день. 11.10.22 (15:56) я поповняла свій картковий рахунок через банкомат у відділенні Укргазбанку м. Львова по вул. Стрийській 98. Номер банкомата: АТМ 00614. Дуже важко було здійснити поповнення, бо банкомат сильно підвисав, брав і повертав кошти назад. Спробувала кілька раз окремими куп`юрами і в результаті із загальної суми банкомат зарахував тільки 1 купюру номіналом 500грн, інші ж купюри взяв та не зарахував — просто оновилась інформація на дисплеї — появилась стартова сторінка, якби й нічого не було і більше ніякої інформації не відобразилось, куди потрапили мої кошти, ні в мобільному додатку, ні чеку я не отримала тим більше.
Тоді я звернулась до спеціалістів відділення, розповіла, що кошти не зарахувались спочатку одній спеціалістці (пані Іванні, якщо не помиляюсь), вона мене направила до пані Марії, яка допомогла написати заяву на повернення коштів і сказала невдовзі очікувати дзвінка.
Іще перед тим, як скористатись банкоматом для поповнення, спочатку я хотіла здійснити цю операцію в касі (бо раніше ця функція ще не була доступною у бакоматі). Але через те, що забула свій пін-код, отримала тільки чек (час 15:33) про відхилення операції на дану суму. Та щоб не затримувати чергу пішла до банкомата.
Також мобільний додаток Еко-банк не завжди коректно відображає операції наприклад по зарахуванню, добре, що хоч можна завантажити виписку, де чіткіше.
Через 3 тижні зв’язавшись з пані Марією, вона повідомила, що коштів у банкоматному залишку не було виявлено і я маю право на написання повторної заяви.
18.11.22 я повторно другий раз написала заяву у п. Марії, яка порадила вказати меншу пошукову суму, що можливо більша ймовірність її знайти, оскільки я не можу дати гарантію, які точно купюри в мене взяв банкомат і не зарахував. Але факт, що банкомат погано працював — взяв кошти, не повернув і не зарахував!
У понеділок 21.11 (17:38) у мене був пропущений дзвінок від банку. Я зателефонувала наступного дня і співробітниця повідомила мені, що Марію відправили у відпустку на 10днів (хоча це не так важливо)і далі вирішенням моєї справи займатиметься вона.
25.11.22 я прийшла до відділення і Наталія Зварич показала на моніторі висновок із Києва по роботі бакомату, де був список проведених транзакцій. Але це було зашифрованим і не зрозумілим як для мене, так і для неї. Просто запевнила мене, що банкомат працював без збоїв, а якщо б таке було, то кошти б відразу знайшлися. На камерах відеофіксації, сказала погано видно… Питання: «Для чого такі камери?» І це у відділенні банку. Не кажучи вже про несправний банкомат, який пізніше виявилось, що часто ламається. Ніякого висновку того дня я не змогла отримати — сказали очікувати по ел. пошті біля 45 днів, або можливо й швидше, можливо довше. На гарячій лінії Укргазбанку теж вказали, що це залежить від технічного забезпечення. В НБУ також сказали чекати висновку.
Отож чекала. Телефонувала пані Наталії Зварич поцікавитись за процес. Вона сказала, що будуть проводитись ще глибші перевірки банкомата, бо після мого випадку також звертались люди на великі суми, писали заяви, але їх гроші знайшли і повернули на рахунки. Сказала, що у віторок (22.12.22) має бути майстер по банкомату. Зачекала очікувати ще перевірки. Десь 25 числа я зв’язалась, то п. Наталія сказала, що накладка з майстром, що вже після нового року буде. А 03.01.23 вона зателефонувала мені, повідомити, що до обіду був майстер, перевіряв банкомат, але нічого не виявив. Бо якщо б кошти були б, то у спеціальному відділенні -«тракті?» … Але висновок ніякий я не можу отримати. Щоб отримати, маю написати самостійне електронне звернення в Київ (ось це). Хоча згідно її слів, то відділення вже направляло мої заяви на розгляд у Київ і депертамент розглядав.
Не розумію чому все так заплутано і ускладнено. Йдеться про просту операцію. А таке враження, що клієнт сам має йти з власною відеофіксацією, бо як доказати, що банкомат поганий? І це не моя помилка. Звичайно, на майбутнє потрібно для страхівки все зафіксовувати самостійно, але в мене вже під певним сумнівом продовжувати бути клієнтом Укргазбанку.
Напередодні 10.10.22 у Львові та області були масові обстріли та вибухи, що позначилось по електроенергії і зв’язку — їх відсутності. 11.10.22 також половину дня були перебої. Але пані Наталія зазначила, що їх відділення на генераторі. Що збої в банкоматі неможливі і така моя ситуація вперше. Порівнювала мене з зовсім неадекватними клієнтами, або якимись марнотратами. Що в даному випадку зовсім не доречно, бо я йшла до банкомату (чи каси) з конкретною метою — поповнити свій рахунок, щоб скинути кошти за оренду квартири. А вже в останніх розмовах п.Наталія говорила, що від збоїв в банкоматі постраждали і інші користувачі, що він і раніше часто ламався, що банкомат є досить чутливим. За весь цей період — таке враження, що просто затягування часу, я не почула від спеціалістів конструктивної відповіді, то мене пані Наталія запевняла, що збої в банкоматі неможливі і співчувала (хоч співчуття зараз є кому виражати — постраждалим від війни наприклад, в першу чергу). То що збої все ж таки були і майстер можливо кошти знайде. Або віджартовувалась, що хіба, якщо отримають премію, п.Наталія або заступник, до якого я теж телефонувала, так би мовити виділять мені зі своєї заслуженої премії (вводячи мене у незручне становище, оскільки я не вимагаю грошей, а прошу коректно розібратись, вирішити та закрити дане питання. Можу собі уявити, якби на моєму місці був пенсіонер, або людина з обмеженими можливостями, чи наприклад взагалі не кожен може виділити час на таке тривале з’ясування. На Вашій гарячій лінії також говорили очікувати, що є випадки, коли кошти часто знаходяться.
Знаю, що у Приватбанку, Кредобанку такі питання вирішуються на протязі 2 діб. І як уже мені повідомили, що у Вас це залежить від тех.забезпечення.
Тому, звертаюсь до Вас, якщо Ви так впевнені в роботі банкомату, а за втрату своїх грошей несу відповідальність тільки я, бо слова працівника-завідувача відділення Наталії Зварич: «я не знаю, як ви ті гроші тикали-микали у банкоматі», прошу вислати мені висновок на мою електронну пошту. А щоб не ставити під загрозу свої кошти, для власної безпеки, роблю висновок, краще перейду на користування карткою іншого, більш надійного і впевненого банку. Адже з відгуків, я дізналась, що мій випадок не поодинокий, хоч дана ситуація в мене склалась вперше. І очевидним буде вибрати інший банк для користування. Розумію, що я не VIP-клієнт, та це розслідування (внутрішнє) триває рівно 3 місяці і ніякого толку. Сума для когось може й не велика, але ситуація дуже підозріло-дивна, навіть абсурдною мені здається.
Чекаю від Вас висновку, оскільки розгляд вже відбувався.
Ще з лютого 2022 року також стикалась з труднощами по комунальних платежах, де відбулись збої між ком. установою, банком і посередником, якого була помилка, як пояснили мені в банку. Кошти по оплаті послуг перенапрявлялись на інші рахунки (відбулась якась мішанина) і це тривало кілька місяців. Кошти хоч не пропали, але потрібно було ходити в жеки, теплоенерго і всі інші ком. установи писати самостійно заяви на перезарахування коштів з неактуальних чи недійсних на актуальні рахунки. Після цього я думала, що більше проблем з Укгазбанком у мене не виникне.
13 января 2023, 17:03
Добрий день! Мар'яно, з порушеного питання в Банку зареєстровано від Вас звернення за вх. №М-83. Наразі викладена Вами інформація аналізується. За результатами опрацювання Ви будете проінформовані на Вашу електронну адресу.
Оформлял депозит в отделении № 389 (Киевская обл., Вишнёвое, ул. Европейская, 49).
Хотелось бы отметить высокий уровень сервиса и ориентированности на Клиента сотрудников отделения, в частности — главного экономиста Овчаренко Александры, которая детально проконсультировала, оперативно подготовила и оформила документы, карту, помогла решить проблему с доступом в приложение.
Благодарен за профессионализм. По продуктам Банка тоже всё ОК — быстро, качественно, без лишних затрат и бюрократии.
11 января 2023, 16:31
Денисе, ми вдячні Вам за позитивний відгук та за обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
kosmos 9 января 2023, 13:20
04.01.23 я обратилась в отделение #191/10 АБ «Укргазбанк» для заказа денежных средств под депозит, который заканчивается 09.01.
Сегодня 09.01 я пришла за деньгами, но мне сказали, что ДЕНЕГ НЕТ! Я уточнила, почему так получилось, ведь я обратилась в банк заранее, чтоб избежать такую ситуацию. Мне сотрудник ответил, что есть депозитные счета, которые они могут спрогнозировать и текущие, которые не могут. Вот когда люди снимают по текущим счетам, банк не может отказать клиенту в выдаче денежных средств!!! Просьба банку прояснить ситуацию и ответить на вопросы
Вопрос номер 1: почему текущие счета обслуживают без заказа, здесь и сейчас? Вопрос 2: почему, клиенту с депозитом могут отказать в выдаче депозита, который он заранее заказывал, а клиентам по текущим счетам нет?
Вопрос номер 3: Почему депозит, который можно было спрогнозировать остался без заказа???
11 января 2023, 15:19
Добрий день, Карино!
Банком проаналізовано описану Вами ситуацію. Інформуємо, що в Банку відсутній пріоритет по видачі валюти з поточних рахунків. Надану Вами інформацію враховано — з працівниками, які здійснювали Ваше обслуговування/консультацію проведено роботу для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.
Наразі Ваше питання врегульовано — кошти отримано 10.01.2022. Висловлюємо подяку за надану інформацію щодо якості роботи нашого Банку.
dimazah30 7 января 2023, 18:42
Кидав гроші з дебетного рахунку на кредитний, щоб погасити кредит. Створив шаблон.
По шаблону знову зайшов погасити кредит, але замість попередньо обраної мною дебетної картки по замовчуванню стояла кредитна, при чому на сторінці списання вказувалося що комісія нуль, то я виходить ще більше грошей списав з кредитки і щей комісія 227.24 грн, а не 0. Усі кредитні гроші я одразу же повернув.
На попередній відгук https://minfin.com.ua/company/ukrgasbank/issues/***87/ вже більше пів року стоїть повідомлення «Сервер сейчас перегружен. обновите страницу через полминуты»
Гроші за обманом зняту комісію не повернули, проблема не була вирішена.
11 января 2023, 15:16
Дмитре, добрий день!
Надаємо коментарі в розрізі порушених Вами питань:
1) Щодо Вашого попереднього відгуку — відповідь Банку на Ваш попередній запит розміщено за посиланням https://minfin.com.ua/company/ukrgasbank/review/278287/.
2) Щодо необхідності самостійно обирати картку при створенні платежу із шаблону. На момент створення Вами платежу (06.04.2022) в мобільному додатку діяли налаштування таким чином, що при створенні платежу за замовчуванням відображалася картка із більшим доступним залишком на рахунку, яку у разі необхідності можна самостійно змінити на іншу зі списку. На поточний момент функціонал мобільного додатку доопрацьовано таким чином, що кредитна картка не відображається першою, навіть якщо на ній найбільший доступний залишок коштів.
3) Щодо утриманої Банком комісії. За здійснений Вами платіж з кредитної карти Банком утримано комісію у відповідності до тарифного плану (https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/), а саме 2,99% від суми операції. Підстави для повернення утриманої комісії відсутні. Слід зазначити, що відображення комісії в мобільному додатку перед здійсненням платежу за вільними реквізитами, є однією із пріоритетних задач Банку.
OlyaN 7 января 2023, 15:03
Сегодня ночью был сделан возврат денег на карту, пишет что деньги зачислены, но в действительности на счёт не зачислены
11 января 2023, 12:37
Ольга, добрий день!
У відповідності до п. 3.2.2.18.6. Публічних правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_01122022.pdf) при проведенні операції по зарахуванню на рахунок із авторизацією кошти зараховуються на рахунок протягом 2-х операційних днів після проведення розрахунків з Платіжною системою. Згідно з випискою по Вашому рахунку кошти зараховано на Ваш рахунок 09.01.2023.
Tonya17 5 января 2023, 10:14
Термін валютного депозиту у Укргазбанку закінчився 26.12.2022 року, відмінена була пролонгація. Звернулась у відділення щоб забрати кошти, на касі мені відповіли — валюти немає і до Нового року не буде, дайте контакти як буде валюта ми вас повідомим. Сьогодні 5.01.23 року ніяких дзвінків з банка не має. Раніше проблем з видачею коштів із депозитних рахунків у національній валюті не було. Чому Укргазбанк не виконує свої зобов’язання згідно з умовами договору? Доки чекати видачі належних мені коштів? Чому не здійснюється аналіз договорів, не замовляють на дату закінчення договорів кошти для виконання взятих на себе зобов’язань згідно Договору?
5 января 2023, 11:36
Банк готовий проаналізувати описану Вами ситуацію, але для детального аналізу нам необхідно Вас ідентифікувати.
Просимо Вас зареєструвати звернення (зазначивши Ваші ідентифікаційні дані та номер/адресу відділення, до якого Ви зверталися для отримання коштів) одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), (044) 494-46-50, (044) 590-49-99.
Рома Нестеров 3 января 2023, 18:47
Мобилизован пол года назад, есть кредит в банке. Хотел отменить начисления процентов, сказали собирать кучу бумажек, идти в отделение, Я напомню, что я на войне, едва ли тут есть отделения. Сайт создавал пятиклассник (найдите нормального айтишника) через него нельзя ничего сделать. За что воюем? За бюрократов?
5 января 2023, 15:26
Добрий день, Романе!
Не обов'язково відвідувати відділення для застосування пільги, передбаченої Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-ХІІ.
Ви можете скористатися формою он-лайн заявки на офіційному сайті Банку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/credits/patriot/.
Банк висловлює повагу військовослужбовцям, високо цінує внесок кожного у захисті Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України.
Sayan1983 3 января 2023, 11:39
Професійне ставлення працівників відділення банку до клієнтів. Швидкість обслуговування, привітність та готовність допомогти у вирішенні питань. Дякую!
3 января 2023, 14:28
Щиро вдячні за позитивний відгук!
Пришел открывать валютный депозит, девушка все быстро подсказала и оформила, открыла депозит 23 числа, за день до завершения депозита отменил автолонгацию и позвонил в отделение, сказали приходить завтра, прийдя в отделение забрал свой депозит в валюте без каких либо проблем, спасибо!
26 декабря 2022, 16:29
Олександре, ми вдячні Вам за позитивний відгук та за обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
007ww 17 декабря 2022, 20:36
При відкритті депозиту у мобільному додатку було вимкнено функцію автолонгації.В день закінчення депозиту виявив, що депозит продовжений ще на 3 місяці без моєї на то згоди.Звісно я не повідомляв банк про намір повернення депозиту, так як на 100% був впевнений, що автолонгація в мене відключена.Також пізніше виявив, що мобільний додаток працює не коректно так як при відміні автопролонгації при наступному заході у додаток функція автолонгації знову підключена.
19 декабря 2022, 17:15
Добрий день, Володимире! Враховуючи отриману від Вас інформацію, що Ви відміняли автолонгацію в день оформлення депозиту в мобільному додатку, нами здійснюється детальна перевірка цього факту. Після отримання результатів даної перевірки, ми Вас проінформуємо додатково.
Natalia2001 15 декабря 2022, 21:25
По закінченню терміну депозиту 13.12 не змогла потрапити у відділеня на Тимошенко 21, Київ (тут я відкривав депозит у відділенні). Відсутність світла, приходила 2 дні, писала в чат так ніхто і не відповів.Сьогодні 14.12 світла знову не було, однак після того як встановила додаток, який не працював побачила що депозит продовжили на 3 міс.хоть при розміщенні вказала, що буду забирати. 15.12 в них знову не було світла.На гарячій лінії порекоменлували звернутися в відділення і написати заяву на розірвання депозиту.Звернувшись в відділення сказали, що ніякої заяви приймать не будуть, щей на хамили.При виході з віддлення ще й почула які придурки та дебіли до них ходять цілий день.Раніше користувалась іншим відділенням були добрі та порядні менеджери.Неадекватний мобільний додаток і відсутність комунікацій з клієнтами це всі враження про цей банк. Не рекомендую нікому ставати їх клієнтом.
19 декабря 2022, 20:52
Добрий день, Наталіє! За результатами здійсненого Банком аналізу встановлено, що 12.09.2022 Вами через мобільний додаток Еко-банк відкрито валютний депозит строком дії з 12.09.2022 по 14.12.2022. Договором передбачено автолонгацію. Вами не було повідомлено Банк про намір повернення депозиту до дня закінчення строку зберігання коштів (до 14.12.2022) за телефоном контакт-центру 0-800-309-00-0 або письмово у відділенні Банку, відповідно до пп. 4.5.4.4 Публічних правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_01122022.pdf), тому продовження строку зберігання коштів на наступний строк відбулося автоматично (до 17.03.2023). Можливість дострокового розірвання Договором не передбачено.
LudmilaR 15 декабря 2022, 14:26
Хотелось бы рассказать о своем впечатлении про отделение Укргазбанка № 70 в г. Одесса. Оказывается те, кто переступает порог этого банка для сотрудников данного отделения не клиенты!) О как! Об этом заявила специалист Монастырская Инна, есть клиенты банка, а есть «другие», так вот эти «другие» должны идти в свои банки и там задавать вопросы)) А как же «потенциальные клиенты», может надо работать с клиентами, а не хамить и посылать? Возможно более вежливо обслуживать и предложить банковский продукт, того гляди и клиентская база увеличится)) Эх…
И да, не вздумайте звонить на горячую линию, специалисты этого отделения предупреждают, что после каких-либо обращений дорога в банк заказана.
16 декабря 2022, 15:01
Добрий день! Запевняємо Вас, що Банк опікується своєю репутацією та цінує кожного клієнта.
Просимо Вас зареєструвати звернення, зазначивши Ваші ідентифікаційні дані та дані про послугу, яку Ви хотіли отримати в Банку, одним з наданих способів:
AnnaKarlash 14 декабря 2022, 16:31
При відкритті депозиту у мобільному додатку було вимкнено функцію автолонгації. Пізніше виявила, що при кожному наступному заході у програму функція автолонгації знову активна. У день закінчення терміну депозиту у відділенні було повідомлено про бажання зняти кошти, записали прізвище, ім'я, по-батькові. Через день виявилось, що депозит пролонгований ще на три місяці без можливості розірвання. Таким чином, банк без моєї згоди користуватиметься моїми коштами. Неадекватний мобільний додаток, відсутність зв’язку через стаціонарний телефон відділення, відсутність комунікації з клієнтом у день закінчення депозиту.
16 декабря 2022, 15:55
Добрий день, Ганно! Банком проаналізовано викладену Вами інформацію.
Щодо відміни автопролонгації за депозитним договором повідомляємо наступне. Вами не було повідомлено Банк про намір повернення депозиту до дня закінчення строку зберігання коштів (до 08.12.2022) за телефоном контакт-центру 0-800-309-00-0 або письмово у відділенні Банку, відповідно до пп. 4.5.4.4 Публічних правил (https://www.ukrgasbank.com/upload/file/pravyla_01122022.pdf), тому продовження строку зберігання коштів на наступний строк відбулося автоматично (до 11.03.2023). Водночас інформуємо, що, враховуючи отриману від Вас інформацію, що Ви відміняли автолонгацію в день оформлення депозиту в мобільному додатку, нами здійснюється детальна перевірка цього факту. Після отримання результатів даної перевірки, ми Вас проінформуємо додатково.
Щодо роботи стаціонарних телефонів у відділенні №369 Банку (м. Київ, просп. Голосіївський, 118) — перевіряємо дану інформацію та в найкоротші строки усунемо проблему.
Висловлюємо подяку за звернення.
hiralnost06 14 декабря 2022, 15:45
Хочу подякувати працівниці відділення банку (м. Вишневе, вулиця Європейська, 49) Катерині Вікторівні Куризі за професінейне ставлення до своєї роботи. Звернувшись із запитанням з приводу пролонгації депозиту, під час вимкнення електропостачання у відділенні, я не отримав формальну відповідь, що немає електрики і приходьте в інший час. Катерина Вікторівна передзвонила у інше, працююче в цей час відділення і дистанційно вирішила проблему клієнта.
Дякую.
14 декабря 2022, 17:56
Добрий день! Щиро вдячні за позитивний відгук!

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня