Проблеми стосовно лімітів на розрахунки за кордоном

andriidiachenko 9 августа 2022, 18:22
Отделение по адресу: Сумы, ул. Харьковская, 32
Доброго дня. Маю рахунок підприємця у вашому банку, моя робота пов’зяна з рекламою через світові рекламні платформи, в даному випадку Facebook. 21 липня НБУ встановив ЩОМІСЯЧНИЙ ліміт на розрахунки за кордоном у розмірі 100 000 грн. У період з 21.07.2022−31.07.2022 цей ліміт було мною вичерпано, сплачував рекламні послуги з картки «Ключ до рахунку». Судячи з постанови НБУ, він повинен був оновитися 1.08.2022, але цього не відбулося. Але в той же час ліміт на картках фіз особи оновився. До 21.07.2022 р я сплачував рекламні послуги саме з карток фіз особи, також вичерпав ліміт у період 21.07−31.07.2022р., ліміт оновився. Також хочу відзначити що ліміт (у розмірі 30 000 грн) на купівлю валюти для фіз осіб оновився 1.08.2022р як і повинен був. Виникає запитання, на яких підставах банк не оновив ліміт 1.08.2022 на рахунку ФОП? Спілкувався з підтримкою, вони не знають чому саме так виходить, і просто кажуть що такі правила, «постанова НБУ». Які правила? Де вони прописані? Цитую постанову НБУ «установлено щомісячний ліміт на розрахунки за кордоном із використанням гривневих платіжних карток у розмірі 100 тис. грн (в еквіваленті) з усіх рахунків клієнта в банку, відкритих у національній валюті. Це обмеження не відчує переважна більшість громадян, які перебувають за кордоном». На запитання коли саме обмеження оновляться — оператор не має відповіді.
9 августа 2022, 18:48
Добрий вечір!
Ваше питання вже в роботі у наших профільних фахівців. По результату перевірки вам зателефонує наш співробітник.

12 августа 2022, 16:44
Перетелефонував фахівець банку. Законних підстав я так і не почув щодо НЕ оновлення ліміту на закордонні операції. В жодній банківській документації нічого не вказано за дані обменеження і порядок оновлення ліміту.
19 августа 2022, 15:59
Банк не вирішив питання і досі не надав законних підстав щодо НЕ оновлення лімітів рахунку ФОП. Намагається закрити заявку як «вирішену».
serjantik
serjantik
26 августа 2022, 13:43
Нажаль банк стимулює вiдкриття ФОП-у та сплачувати податки в iнших країнах — в мене така ж ситуація. Лiмiт вичерпано з картки. Захотiв зробити переказ через SWIFT, а там тiльки, якщо сплачуєш алiменти або купує товар на пiдтримку ЗСУ.
Lina BG
Lina BG
2 февраля 2023, 12:56
О! Така сама ситуація через півроку. Більше години разом витратила на роботів підтримки, які не розуміють питання. А потім ще онлайн-підтримки, яка тількит чула питання про ліміти ФОП та фіз особи, одразу скидала на іншого фахівця. І так 2 рази. А потім бот знов почав про інтернет ліміти.
Вже подаю заявку до іншого банку, бо так працювати неможливо.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Проблеми стосовно лімітів на розрахунки за кордоном