Zamchalova2708 14 апреля 2024, 9:08
Щиро дякую за професійну допомогу керівнику Сквирського відділення приватбанку Аліні Сопіженко. Це не тільки гарний спеціаліст, а дуже добра і щира людина, справжній професіонал своєї справи. Успіхів вам і процвітання. Дякую
14 апреля 2024, 11:17
Добрий день! Вдячні вам за такі теплі слова і обов'язково передамо їх нашому співробітнику. Аліна дуже любить свою роботу та завжди буде рада допомогти вам і всім клієнтам ПриватБанку.
linenew 13 апреля 2024, 18:55
При попытке снять деньги с карты Монобанка произошла ошибка. Банкомат деньги списал, но ничего не выдал и завис. Служба поддержки привата сказала обращаться в Моно и ждать результатов рассмотрения. Обратились ждем.
14 апреля 2024, 11:11
Добрий день. Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з незручностями при роботі з банкоматом. Ми посприяємо вирішенню питання і якомога швидше надамо всі необхідні дані банку, що випустив картку, по запиту на повернення коштів відповідно до правил платіжної системи.
DFRT 13 апреля 2024, 10:57
Номер телефону правильний. Пароль правильний. Робот може починати або відправляти код, або набирати номер телефону якщо пароль не правильний. А вони просто так як зайве людинi намагаються, так казатимуть, що це праця платить бiльше. А нiчго не роблять.
13 апреля 2024, 13:05
Добрий день. Вже звернулись до Вас в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти вирішити питання.
Lucenko76 12 апреля 2024, 16:17
При спробі зняття готівки 5000 гр. в банкоматі ПриватБанку, з карти іншого банку (ASVIO) банкомат готівку не видав, а гроші були списані. Такім чином банк лишив мене без грошей на ліки, які мені були дуже потрібні, а зателефонувавши до служби підтримки вони замість того щоб повернути кошти назад, вони мене відфутболюють до бака з карточкі якого я знімав готівку. Чому я повинен із-за помилки Приватовського банкомата чі банка витрачати свій час та нерви щоб повернути свої кошти та чекати цего декілька днів???
12 апреля 2024, 17:57
Вітаємо.
Для розгляду питання відповідно повернення коштів необхідно звертатися в банк емітент Вашої картки. Перепрошуємо за незручності, ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому Ви не зазнавали таких незручностей.
Олександр Матусевич 11 апреля 2024, 20:47
Отделение по адресу: Житомир, ул. Победы, 99
Банк з власної ініціативи припинив ділові стосунки з ФОП Матусевич Олександр В’ячеславович (3695809477) без будь-якого пояснення чи будь-якого запиту щодо підтвердження операцій на підставі ст. 15 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі — ЗУ).
Банком запропоновано переказати залишок коштів на рахунок в іншому банку. В заяві на перерахувння мною було вказано, що я прошу в призначенні платежу вказати: переказ особистих коштів згідно заяви. Проте банк на вказав в призначенні: Повернення згідно ст 15 ЗУ…Припинення договірних відносин з клієнтом (переказ залишку з подальшим закриттям рахунку).
Тепер ні однин банк не приймає кошти, згідно ж цієї стітті…Пишуть відмову у зарахування на підставі статті 15 ЗУ.
Що тепер робити??? Як отримати власні кошти, які безпідставно «заблоковані» ПриватБанком? Отримати готівкою в касі також — відмова.
12 апреля 2024, 9:12
Вітаємо.
ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
mykola65535 10 апреля 2024, 21:07
лови ще одну зірочку, приват.
банк без попередження заблокував фіз і фоп акаунти позбавивши можливості зворотнього зв’язку. все як і в інших відгуках: «спонсорування тероризму блаблаба». можливо менеджери привата вважають ЗСУ терористами? бо я перераховував немалі суми (до 50к) саме на різноманітні збори (фпв, реби). виходить шо керівництво банку напряму шкодить діям Збройних Сил. цікаво що на це скаже Суд? на яку країну працюєте, приват?
ps: представник банку, можеш тут не копіпастити свою відписку.
11 апреля 2024, 17:07
Добрий день. У своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Згідно закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» Банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
Вашу ситуацію додатково проаналізують наші профільні фахівці та по результату Ви будете сповіщені.
Михаил Лейбук-Галин 10 апреля 2024, 18:11
Ваш банк самый бессовестный. Вы требуете вернуть кредит в тот момент когда в Харькове бомбят и убивают людей ракетами. Нет света по 15 часов. Как вы можете себе такое позволять? Вы же знаете что происходит. Вот это ***:
Вихристюк Олександр
Тел. +38050860****
который является сотрудником вашего позорного банка, звонит через вайбер, со скрытых номеров и угрожает мне и моей семье. Это ужас 😨 Ваш банк самый низкий и позорный.
10 апреля 2024, 19:29
Добрий день. Ми розуміємо складну ситуацію, що виникла внаслідок повномасштабного вторгнення рф на територію України і тому йдемо назустріч своїм клієнтам та персонально розглядає можливість реструктуризації поточного боргу, щоб допомогти клієнтам у непростий час.
Однак, це не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
На даному етапі банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити обмеження. При цьому Ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості. При прийнятті банком рішення про скасування обмеження Ви будете додатково сповіщені по SMS.
Рекомендуємо перевірити наявність заборгованості в інших фінансових установах. При погашенні Вашої заборгованості Банк може переглянути своє рішення на надання кредитного ліміту.
Детальна інформація, можливість подачі заявки та умови по реструктуризації будуть доступні в момент звернення до чату Допомога-онлайн, на лінію 3700, до будь-якого відділення ПриватБанку або в особисті повідомлення, оскільки до кожного клієнта банк використовує особливий підхід і може запропонувати індивідуальні умови.

Також хочемо вибачитися за незручності та неприємний досвід спілкування з представником банку.
За наданою інформацією, ми хотіли б здійснити детальний розгляд дій співробітника і провести відповідну роботу, щоб уникнути подібного в майбутньому. Спасибі за розуміння!
anotheruser 10 апреля 2024, 15:00
Отделение по адресу: Харьков, ул. Космическая, 16
Вчора при вході в Приват24 дізнався, що можливість входу обмежена з міркувань безпеки. Після спілкування із підтримкою у чаті з’ясувалося, що банк розірвав договір на обслуговування в односторонньому порядку. Виходить, я б про це і не дізнався, якби не спробував увійти до Привату24. На пошту, або на телефон повідомлень не надходило.

Далі я спробував з’ясувати спочатку в чаті, потім по гарячій лінії і зрештою у консультанта банку у відділенні причину розірвання договору. Відповідь була скрізь одною і тою ж, як за сценарієм, а саме:

«Банк як суб'єкт первичного фінансового моніторингу зобов’язань вживати заходів, покликаних запобігати та протидіяти легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом; фінансуванню тероризму та розповсюдження зброї масового знищення.»

Я категорично заперечую причетність до легалізації доходів, здобутих злочинним шляхом, фінансування тероризму та розповсюдження зброї масового знищення, але банк це не цікавить. Немає жодної можливості оскаржити це рішення. Наприклад, надати необхідні документи, що підтверджують джерело прибутку, як це робиться в інших банках. Або хоча б з’ясувати, що саме стало причиною такого рішення.

Виходить так, що банк має право назвати шахраєм будь-кого і розірвати договір без права на захист.
10 апреля 2024, 16:04

Всі пояснення Банк вказав в листі, який відправлено на вашу адресу реєстрації вказану в банку. Якщо ви не згодні з інформацією в листі або бажаєте отримати додаткові роз'яснення, необхідно сформувати письмовий запит за адресою кореспонденції:
вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна.

AnnaKrusheva 10 апреля 2024, 11:33
Отличное обучение, поддержка на всех этапах, понимание. Все подробно объясняется, отвечают на любые вопросы и помогают на первых этапах выхода в линию, отвечают на вопросы в процессе работы и помогают. Это один с лучших КЦ в которых я работала.
10 апреля 2024, 13:48
Добрий день! Вдячні вам за такі теплі слова. Ми завжди поруч!
everestik 10 апреля 2024, 1:29
Оформив лізінг у 2021 році через Приватбанк, справно оплачував в період повномасштабної війни, прийшов час переоформлювати авто на себе, але не можу цього зробити, тому що на Приватбанк накладено обтяження… мрео відмовляється реєструвати машини які пов’язані з Приватом. Як вирішити це питання? Що це за цирк з державним банком від якого зовсім не смішно, виплативши автомобіль не можливо стати його власником? Будьте обережні, після моніторингу в інтернеті випливає, що проблема систематична та існує роками, і це уже похоже на шахрайство з боку банку!
10 апреля 2024, 9:46
Добрий день. Вже звернулись до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти вирішити питання.
kravamax 10 апреля 2024, 0:36
Отделение по адресу: Киев, ул. Институтская, 17/5
Судячи з відгуків, це в привата нормально.
Тупо ні з того, ні сього. Заблокували все.
В підтримці попрописили документи про підтвердження доходу. Скинув декларацію з податкової. І вуаля, банк прийняв рішення розірвати стосунки. Чого? Які причини, не зрозуміло. Тупо, щось про ризики написали, ще про якусь фігню стандартну. Це при тому що ФОП працює з 2008 року. Всі податки платяться, кредитів і боргів ні в банку, ні в інших установах немає. Послугами привата теж користуюсь фіг знає скільки. Але сказали до побачення.
10 апреля 2024, 9:39

SnNt 9 апреля 2024, 22:20
Банк подал в суд, я по незнанию пропустила сроки, и адвокат подал апелляцию. Был уверен в успехе, т.к. мошенники из банка в тело добавили только проценты, а судья тупо проигнорировала этот факт и не сложила 2+2. Апелляция проиграна частично, по решению мне ещё надо заплатить, хотя в итоге, я выплатила банку больше, чем брала кредит… А эти *** наложили арест на счёт. Я внесла деньги, так как кассацию в этой бесправной стране подавать бесполезно. Судья «имеет право на ошибку», а банк может быть мошенником «в законе». Но вот как вернуть мои деньги за расходы по решению суда? В отзывах все пишут, что по исполнительному листу эти *** из привата ничего никому не собираются выплачивать. Собираюсь закрыть чёртову карту, отозвать разрешение на обработку моих данных и наложить проклятие на упырей из сатанинского банка.
10 апреля 2024, 9:32
Вітаємо.
На жаль, за інформацією, вказаною у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваші контактні дані та допомогти розібратися в ситуації.
Минфин
Ответ администратора
12 апреля 2024, 16:13
Відгук не зарахований (на 12.04.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банк
prokol 9 апреля 2024, 15:13
Банкомат у Рівному по вул. Мельника не видав запитану суму з пенсійної картки Ощадбанку. Проте відсотки за непроведену операцію зняв.

05.04.24 17:50:17 Card:5−933*
Sum:4 400.00 UAH
DN00 st.Andriya Melnyk. Nedostatnio koshtiv, skorystaitesia svojeju kredytnoju kartkoju!
Dostupna suma=4 426.30 UAH
oschadbank.ua/chat
bit.ly/0Bcurrent
9 апреля 2024, 16:21
Вітаємо.
Комісія з боку ПриватБанку за зняття готівки з картки іншого банку відсутня. Для повернення коштів по неуспішній операції в банкоматі по карті іншого банку, необхідно звертатися в банк емітент Вашої картки. Перепрошуємо за незручності, ми зробимо все можливе, щоб у майбутньому Ви не зазнавали таких незручностей.
Анатолій Шкурін 9 апреля 2024, 10:01
Приватбанк заблокував кошти на підставі того, що прізвища відправників співпадають з прізвищами підсанкційних осіб РНБО. Цікава тільки, що МОЖЛИВО ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ розблокують, якщо отримувач коштів надасть особисті дані відправника (паспорт, код, адресу), або відправник відкриє рахунок в Приватбанку і буде проводити розрахунки через Приватбанк. Зважаючи на те, що оплата проходить за комунальні послуги, всіх однофамільців і за всі комунальні послуги заблоковано?
9 апреля 2024, 11:37
Taisa21 8 апреля 2024, 23:27
Раніше не стикалась з подібними ситуаціями та проблем з Приватом не виникало. Цього разу виникла така проблема: при переказі коштів з Моно на Приват (карту для виплат) почало писати, що банк-емітент блокує переказ, як мені пояснили в цьому випадку блокує переказ Приват (є банком-емітентом в цій ситуації). Почала дзвонити в підтримку, там сказали, що вони не бачать проблем і блокувань, якщо вони були б, то мені прийшло повідомлення, запропонували дзвонити в Моно. Моно сказали, що також нічого не бачать і потрібно дзвонити в Приват. В підтримці Привату мені ще раз відповіли, що вони не мають таких прав, щоб переглянути, а повідомити когось вище ☝️ вони також не можуть. Працівників я розумію, вони роблять те що їм кажуть. Невже немає ніякого варіанту допомогти в такій ситуації клієнту? Чому немає можливості повідомити людей більш компетентних? Невже на стільки всеодно?
9 апреля 2024, 9:48
Вітаємо.
На жаль, за даними, вказаними у відгуку, нам не вдалось ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Вже звертаємось до вас у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.
Світлана Черненко 8 апреля 2024, 13:22
Доброго дня! питання: як працює служба безпеки банку та фін моніторигну якщо не реагують на здійсненні 167 операцій шахраями… Чому Ви телефонуєте при малєйшій оплаті, якщо у Вас підозра чи це я, а підняти кредитний ліміт без відому власника і перегнати ці кошти — ніяких дій і повідомлень… Де служба фін моніторингу, яка пропускає таку кількість операцій за 1.5 години і про те, що в мене кредитна історія, я дізнаюся не від свого банку, на жаль? Як можна довіряти тепер вашому банку власні кошти і не тільки? Я так пишалася вашим банком, що я і мої кошти захищені, а тепер розумію, що буду усім без виключення, говорити про не надійність банку…
8 апреля 2024, 14:05
Bogdan Suvorov 7 апреля 2024, 3:50
Звертаюся неодноразово за 23 роки в розділ Пропозиції в Приват24. Пропозиції щодо законопроектів та реалізації програмних рішень для України. Завжди виконуються.
7 апреля 2024, 9:58
Добрий день. Ми вдячні вам за співпрацю і дякуємо, що ви з нами!
Valerij000 6 апреля 2024, 21:22
Хотел войти в Приват24 но меня какого-то х**на выбросило на страницу восстановления пароля. Вход у меня по отпечатку пальца, пароль я не вводил и восстановление не инициировал… В итоге, в Приват24 войти не могу, пароль изменить/восстановить не дает…
Обратился в службу поддержки через чат. В чате после очень долгой нервотрепки с бесполезным ботом (думаю специально так сделано, чтобы отбить желание связываться с оператором), каким-то чудом я таки получил аудиенцию с живым оператором. Прошёл видеоверификацию, пообещали разблокировать вход (почему-то аж через 12 часов) — не разблокировали. Подождав несколько дней обратился снова в службу поддержки. Пройдя все процедуры получил обещание разблокировать мне доступ до Приват24, но на этот раз уже через 24 часа. Прождал два дня…
В третий раз, обратился в службу поддержки и о чудо. Мне снова таки пообещали разблокировать вход… И как водится, по устоявщейся традиции — Не разблокировали…
И вот так, уже вторую неделю.
А если бы я был в дороге.
Пластика у меня нет, только диджитал карты (без Приват24 никак).

P.S — Спасибо Европейскому государству, выдавшему мне карту своего банка…
Ато совсем была бы беда…
7 апреля 2024, 9:53
Вітаємо. Вже звернулись до вас в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти вирішити питання.
shapovalov220 6 апреля 2024, 15:41
Вижу, что таких отзывов много, аналогичная ситуация и у меня. Сегодня были в МРЕО. Как нам сказали «таких людей как вы — тысячи».
Я понимаю что банк не должен платить штрафы за всех заемщиков-нарушителей, но удивительно, что приват, содержащий сотни юристов, уже больше года никак не решает эту проблему. Наверно ждут пока люди объединятся и подадут коллективный иск. Отмечу, что это не первая машина, которую я брала через приват. Раньше, году в 2017 тоже какие-то непонятки с переоформлением были, но потом какое-то время нормально все работало. И вот опять ((
6 апреля 2024, 16:51
Вітаємо. Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
sakun 6 апреля 2024, 12:40
Якщо вирішили взяти в лізінг авто у ПриватБанку, подумайте ще раз)
Є велика вірогідність того що ви залишитесь і без грошей і без авто.

Ситуація: Лізінг погашено, документи отримано, в МРЕО лізінгові авто ПриватБанка не переоформлюють бо банк у реєстрі боржників. Банк і надалі видає лізінг і вам, звичайно, при оформленні не скажуть що можливо ви не зможете переоформити на себе авто. По суті це шахрайство, бо банк прекрасно знає про проблему і продовжує видавати лізінг на авто яке ви не отримаєте.

Потім вам будтуть розповідати що юристи вирішують цю проблему, а поки ви можете поїздити на авто за яке ви заплатили і яке належить не вам. Але по факту такі відгуки можна знайти ще за 2018 рік, юристи працюють непокладаючи рук.

Якщо є якісь колективні позови з цьго привиду, маякніть будь ласка.
6 апреля 2024, 13:16

USD 39.4 40