Отзывы о компании — 404

Алла2024-05-20 12:04:19
Доброго дня. Сама жахлива компанія.Ворогу не побажаю з ними звязуватися. Тіло кредиту 15000 оплатила уже 70000, на сьогодні ще телефонують 30000 борг з кожною секундою росте як на дріжджах Вже не один раз зверталася до компанії щодо погашення боргу через реструктизацію або оплату частинами. У мене важка ситуація і не маю змоги сплатити всю разом. Взагалі не йдуть на контакт, хамлять, лякають судом. Зі всіма компаніями без проблем домовилася та оплатила, а з цими хапугами неможливо. Сама жахлива компанія, хамське відношення. Не рекомендую в жодному разі.Ганьба що в наш нелегкий час в країні є такі компанії. Звертаюся до людей які виходили з таких ситуацій підскажіть як вийти. Я розумію що якщо я даже погашу борг через місяць він буде ще більший чим на сьогодні ще якісь відсотки придумають хапуги. Наживаються на бідних людях.
20 мая 2024, 12:19
Доброго дня. Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Кредитний скоринг — це метод класифікації позичальників на групи для оцінки їх кредитоспроможності та рівня кредитного ризику на основі кредитної історії та соціально-демографічних характеристик.
Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.
Якщо для Вас важливо переконатись в розрахунках, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки. Далі наші оператори з Вами зв'яжуться для роз'яснень
Nerpel192024-05-15 12:54:41
Вже не один раз звертався сам до компанії щодо погашення боргу. Була важка ситуація і не мав змоги сплатити.Хотів реструктуризацію або оплату частинами.А компанія при тілі кредиту 11000 нарахувала вже суму 85000)))І взагалі не йдуть на контакт, хамлять.І до суду не звертаються, тому що знають, що справа буде за мною.Зі всіма компаніями без проблем домовився в оплатив, а з цими неможливо.Жахлива компанія.
15 мая 2024, 15:30
Доброго дня. Рішення щодо погодження кредиту приймає скорингова система на основі різних факторів Вашої фінансової стабільності. Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.
Якщо у Вас залишились невирішені питання, надайте Ваш мобільний номер телефону та номер договору в приватні повідомлення для більш детальної перевірки.
5/5
Тимур2024-05-13 21:49:42
Быстро, удобно и без лишних вопросов. Рассмотрение заявки быстрое, автоматически показывает, можно ли взять сумму меньше или больше, деньги приходят на карту за несколько минут. Спасибо за сервис.
14 мая 2024, 10:21
Дякуємо за гарний відгук.
4/5
Skrylnyk2024-04-30 11:24:56
Все сталося як і очикувалось, всі умови ясні з самого початку, тож все пройшло по плану. Які вимоги були всі співпали з очикуваннями.
30 апреля 2024, 11:35
Дякуємо за гарний відгук про роботу нашої компанії
Yaroslava242024-04-30 07:02:29
Взяла кредит а вже як підписала договір показали комісію брала зі скидкою 83 Відсотка на ту суму що я брала комісія стоновить130грн, а в кінці як був підписаний договір показала 950грн, на що мені відповів оператор що інше комісія за те що вам дали кредит, я хотіла відмовитись і повернути гроші з цим днем і комісію на що мені відповіли що потрібно сплатити повністю і за ті 14 днів, якщо я навіть користуватися не буду.я дуже не довільна цією компанією.бвльше звертатись сюда не буду
30 апреля 2024, 11:15
Доброго дня. Нагадаємо, що наша компанія працює в правовому полі згідно законів України. Будь ласка, пришліть для перевірки Ваші контактні дані в приватні повідомлення
4/5
Tkt14092024-04-23 12:24:20
Дзвонили сьогодні на рахунок заборгованості, спілкувались зі мною як з якимось бидлом, таким хамським голосом зі мною спілкувалася що я аж охринів і змушений був сам перейти на підвищений тон спілкування, я знаю що кредит треба повертати, можна хотя причину вислухати чому не можу вчасно повернути, мав в іншій мфо просрочку так після ввічливої розмови зі мною я знайшов кошти і віддав борг бо вислухали, розмовляли зі мною як з людиною а не як з бидлом, ввійшли в моє положення, а про кредиткаса я колись був зовсім інакшої думки, навіть рекомендував вас своїм близьким друзям, вчіть співробітників етики.
24 апреля 2024, 9:10
Доброго дня. Наша компанія працює в рамках діючого законодавства України, так само як і наші оператори — вони завжди ввічливі та чемні. Напишіть, будь ласка, Ваші контактні дані або номер договору в приватні повідомлення, ми проведемо додаткову перевірку.
Plankapkan77792024-04-21 09:26:21
Та сама фігня що єгроші, топ1. Кредит дають без проблем, а відсотки луплять непогано. За місяць 2х тіла як льоду будеш винний
22 апреля 2024, 7:57
Сума порахована на калькуляторі є приблизною. Кінцеве рішення за заявкою приймає система. Саме тому сума кредиту, строк та відсоткова ставка може відрізнятись у заявці та кредитному договорі. Підкреслимо, що клієнтом компанії ви стаєте тільки після того, як ознайомитесь з кредитним договором та підпишете його.
Volodymyr2024-04-15 16:07:55
Не надходить смс для входу в особистий кабінет. ОПЕРАТОРИ ігнорують безліч зверень. Дзвонив в підтримку, примітивна оператор Аліна не допомогла, а ще й зверхньо і хамовито спілкувалась.
Збергіають особисті данні невідомо для яких цілей, без можливості видалення данних. ГАНЬБА що такі шахрайські організації досі працюють в Україні.
ДНО! Звертаємось в кіберполіцію.
15 апреля 2024, 19:30
Доброго дня. Шкода, що у Вас виникла прикра ситуація. Зазначимо, що наші оператори працюють в правовому полі згідно з законами України та завжди ввічливі. Будь ласка, напишіть Ваші контактні дані в приватні повідомлення для більш детальної перевірки
Artempov2024-04-11 02:51:29
На сайті вказано що вони працюють 27/4. Подзвонив ввечері для погашення займу по пільговому тарифу (0.025% в день ). Операторка умисно затримувала час для ідентифікації, щоб я нібито «не встиг» погасити займ вчасно. Після ідентифікації і моменту коли оператор мав скинути посилання для оплати, оператор неначе «завмер», до моменту коли на годинах 00:00, оператор каже що я вже боржник і вона не займється погашенням заборгованості, і просить щоб я виплатив 11400 ( замість 7 тисяч). Не хотілось би судитися з ними, але здається доведеться, я міг би сплатити те що прописано в договорі, але те що вони хочуть — це вже якийсь жарт. Не рекомендую дане мфо. Оновлю відгук після того як ситуація вирішиться
11 апреля 2024, 8:44
Доброго дня. Надішліть, будь ласка, номер договору або ж номер мобільного для подальшої перевірки Службою якості
01021979yar2024-04-10 10:22:24
Обіцяли промокод не дали. Оператори не адекватні не вислуховують не дають сказати, хомлять НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕ ШАХРАЇ
10 апреля 2024, 12:13
Шкода, що у Вас склалось негативне враження про роботу нашої компанії. Наголошуємо, що наша компанії працює в правовому полі. Так само як і опреатори — вони завжди ввічливі та дотримуються високих стандартів роботи. Будь ласка, напишіть контактрий номер телефону чи номер договору, ми проведемо додаткову перевірку
Получить кредит