vribacuk 31 мая 2024, 16:33
Доволі швидка реєстрація і вічливий персонал. Відгукуються швидко і так само вирішують проблеми. По ходу користування буду бачити що до чого. Подоки що задоволена
Підтримка Абанку 31 мая 2024, 16:43
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що на Вас справило таке гарне враження майстерність наших Спеціалістів 🤗🍏
Lidiiasss 31 мая 2024, 13:49
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 91
31.05.2024 оформила кредит в абанку на суму більше 140к кошти зараховані на дебетову карту. Ці кошти мені потрібно було відправити чоловіку. 100к я без проблем відправила, коли відправляла 40к цей платіж заблокувало (я знала що так буде це нормально таким чином запобігають фінансовим махінаціям)
Я одразу по відео чату подзвонила в банк відповідала на питання — не змогла тільки відповісти точну суму переказу (там було з копійками) менеджер запропонувала мені уточнити суму переказу і набрати знову.
Я так і зробила — відповів інший менеджер, знову задавав ті самі питання і не тільки, я почала з ним сваритися але на питання відповіла! Розмова була по відео тобто менеджер бачив з ким він розмовляє!
Після опитування менеджер фінмоніторингу повідомив що карта розблокована, я можу користуватися коштами!
Коли я спробувала це зробити карта виявилася заблокована!!! Тобто він просто образився і заблокував карту.
Я набрала гарячу лінію мені озвучили що потрібно чекати 3 дні щоб карту розблокували і допомогти мені не можуть.
Хочу зауважити що кошти мені потрібні саме готівкою, єдине що вони мені запропонували розраховуватися картою в магазині

Виходить так що я оформила кредит, плачу за нього % а користуватися не можу через ображеного менеджера
Гость 31 мая 2024, 15:25

Дозвольте нам перевірити описану ситуацію та допомогти у вирішені питання. Ми написали Вам в особисті повідомлення, надайте, будь ласка, відповідь.
topitoshka1981 31 мая 2024, 5:26
Щиро дякую співробітникам, А банку, за їх працю та консультаційну допомогу.Підказки в будь який час доби.Докладний опис кредитування.
Абанк
Ми завжди тут, щоб допомогти💚
Rustavelli 29 мая 2024, 23:35
Этому банку обсолютно наплевать на своих клиентов и на закон Украны.
Эти мошейники заблокировали мой счет уже более чем 230дней и тупо просто отказываются снимать ограничения в чате телграм и вайбер заблокировали доступ к личному кабинету так же заблокирован посути банк попросту украл у. меня деньги и просто игнорирует. Администрация данного сайта так же не каких действий относительно данной ситуации не предпринимает всем наплевать что эти мошейники называют себя банком это настоящие воры и мошейники которые воруют деньги своих вкладчиков им напдлевать на закон украины как такая шарашкина контора может существовать в Украине и называть себя банком ??
Підтримка Абанку 30 мая 2024, 12:59

Розуміємо Ваше бажання вирішити питання якомога швидше, однак хочемо зазначити, що всі дії нашого Банку відповідають чинному законодавству України та внутрішнім правилам Банку з якими Клієнт погоджується при відкритті рахунку в Банку. У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта або вирішення питання за скаргою.

Ми зі свого боку неодноразово зв'язувались з Вами та надавали рекомендації щодо вирішення Вашого питання. Проте від Вас було отримано відмову.

Наразі Ваше питання знаходиться в роботі. За вирішенням ми Вас проінформуємо.
Поставив кошти на вивід 7 травня написали що вивід буде протягом 3 календарних днів чекаю уже чекаю 22 дні і кожен раз коли пишеш їм в підтримку вони кажуть що регламент роботи збільшено, а на який час самі не знають
Підтримка Абанку 29 мая 2024, 10:29

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

Щодо Вашої ситуації, наші Співробітники звязались з Вами вчора через месенджер, який Ви вказували в застосунку Абанк24 та надали детальну інформацію щодо необхідної від Вас заяви. Очікуємо на Вашу відповідь з заявою та будемо раді допомогти у вирішенні Вашої ситуації.
Андрій Сапицький 28 мая 2024, 23:28
У червні 2022 року відправив передплату за оренду житла на карту, А Банк. Людина виявилася шахраєм і передплату привласнила. Менеджер банку, А Банк прийняв мою скаргу. Сьогодні мені повернули кошти. Дякую
Підтримка Абанку 29 мая 2024, 10:32
Минфин
Ответ администратора
31 мая 2024, 8:30
Відгук не зарахований (на 31.05.2024).
PravdaDDDoo 28 мая 2024, 22:34
Абанк в прошлом месяце отказал в обслуживании. Принципиально не переводят мой остаток средств, утверждая, что у меня на карте меньше 1 гривны. Пишут, так как у вас меньше одной гривны, вы согласны с тем, что мы эти копейки заберем себе и закроем вам счет, но, на карте 20 000 гривен лежит. Как так выходит? Да, чтобы я случайно дал согласие и вместо копеек улетели все деньги банку. Не мошенники? Я им пишу, если нужны квитанции, я их дам вам, скажите какие (напоминаю, банк уже месяц не обслуживает меня — отказ висит), они говорят, мы вам позвоним в течении 3-х дней. Естественно, я смог связаться с отделом фин. мониторинга по видеозвонку, сотрудник некоторое время молчал ничего понять не мог, потом говорит, как будет нам что-то известно, мы вам сообщим. Что будет известно? Когда ваш банк станет адекватным, а не скамерским? Тут одному Богу уже известно. Дальше — позвонили они мне на след день в 10 часов утра, я в это время спал. Пишу в поддержку банка, мол я спал, перезвоните мне пожалуйста, эти аферисты говорят, мы вам перезвоним в течении снова 3-х дней. Два дня прошло, никто не звонит. Вот так, просыпайся в 8 утра, чтобы дождаться звонка. Дальше, я принципиально не хочу, чтобы вы мне говорили по телефону, какие нужны квитанции, я хочу, чтобы вы написали в чат, чтобы у меня была доказательная база, записывать ваш кол центр и хранить на флешке запись, мне не удобно. Разве не мошеннический банк? Деньги месяц не переводят. Говорят, по двум причинам не можем перевести. Первая — у вас отказ в обслуживании, второе — ждите звонка. Это с**с по телефону или вы просто не хотите, чтобы история сохранялась в чате? Вы как банк меня уже не обслуживаете, переведите остаток моих средств и закройте мой счет. Я не нуждаюсь в ваших звонках, я хочу получить свои деньги, которые вы месяц удерживаете. Переведите остаток средств мой и закройте счет — ВСЕ. По поводу колл-центра их вообще молчу, сотрудники не могут ни одной фразы без ошибок написать. Не рекомендую вам и вашим близким а-банк!

Буду дополнять отзыв каждый день, по мере решения вопроса. Убедитесь, что банк ваши деньги принципиально удерживают!
Підтримка Абанку 29 мая 2024, 10:29

Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки.

Детальна інформація щодо порядку розгляду зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Ми взяли Ваше питання на контроль, очікуйте дзвінка від Спеціалістів, на зазначений Вами канал зв'язку.
Vhjjn 28 мая 2024, 20:01
Оператор дмитро лучший и порядочный специалист всегда поможет и объяснит и специалист своего дела я очень доволен его работой
Підтримка Абанку 28 мая 2024, 20:17
Kayse03 28 мая 2024, 13:08
Заблокували картку с коштами, попросили надати заяву та необхідні документи для переведення коштів на другі реквізити, всі документи я надав протягом години, після цього написали що опрацюють протягом 72 годин, а наразі пройшло уже 6 діб, а свої кошти я так і не бачу
Підтримка Абанку 28 мая 2024, 14:24

Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Ми завжди відповідально ставимось до питання регламентів та робимо все можливе для їх виконання. В деяких випадках, на жаль, може виникати черга та це призводить до збільшення терміну переказу залишків коштів відповідно наданим реквізитам.

Ми взяли Ваше питання на контроль та вже передали його на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. Просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
Pulka24 28 мая 2024, 11:29
Работники банка очень некорректно относятся к своим обязанностям и клиентам из-за этого клиенты теряют большие суммы денег!

По ошибке в приложении оформлена
рассрочка (оказалось очень дорогим
кредитом). На следующий день пришла в банк отменить его (по закону в течении 14дней это можно делать). Представитель банка посмотрел на договор сказал: что если
за месяц оплачу его, то ничего не переплачу.
В итоге месяц прошел, сумма оформленной «рассрочки» 30000 выплачена, но процент 7000 никуда не делся.
Обратилась в кол-центр банка узнать почему из-за некомпетенции сотрудника я должна терять деньги??? На все обращения в они «Извиняются», за эту ситуацию, но ничего не решают
Підтримка Абанку 28 мая 2024, 13:00

Розуміємо як важливо отримувати кредит і детально з ним ознайомитися, тому на етапі оформлення договору ми надаємо детальний опис всіх умов кредитування. Це важливо, щоб уникнути непорозумінь і переконатися, що всі умови договору зрозумілі та прийнятні для Вас. На нашому сайті детально описані всі умови, а також примірник договору пропонується Вам для ознайомлення до підтвердження оформлення, а після оформлення його можна завантажити в розділі «Кредити».

Ми приносимо свої вибачення за незручності, які Ви відчули через дії нашого Співробітника. Нам дуже шкода, що Ви відчули некоректне ставлення. Ваша ситуація була передана до відповідного відділу для розгляду і запобігання подібним випадкам у майбутньому.

Що стосується питання про перерахунок відсотків наш Співробітник зв'язувався з Вами та надав детальну інформацію по даному питанню.
291972dr 27 мая 2024, 19:44
Кількість днів тому зі взламаного номера в Телеграм моєї подруги у мене попросили дати в борг гроші і я одразу перерахувала 8000 грн. Наступного дня подруга повідомила що її телеграм взламали. Я звернулась в банк на карту якого перерахувала гроші не дуже надіючись на результат, але була вражена з якою емпатією робітники віднеслися до моєї проблеми. І ввечері і в суботу вони допомогали мені і повернули гроші. Щиро дякую!
Підтримка Абанку 27 мая 2024, 20:35
Дякуємо за високу оцінку та відгук, завжди раді допомогти! 🍏😊
Сергій Ліберман 27 мая 2024, 17:06
Отправили деньги по реквизитам клиенту А-банка.
Деньги не зашли получателю и не вернулись отправителю.
А-банк как обычно кормит всех завтраками.
Не рекомендую данное финансовое учреждение.
Підтримка Абанку 27 мая 2024, 20:33

Дякуємо за відгук. Приносимо вибачення за незручності з якими Вам довелося зіштовхнутись в даній ситуації. Ми детально перевіримо цю ситуацію та прикладемо всіх зусиль для вирішення даного питання. Одразу за вирішенням ми зв'яжемось з Вами.
pdzhagov 27 мая 2024, 16:41
Розглядали Абанк як альтернативу Моно банку для виплат нашим ФОП з реквізитів SEPA (в Україні підтримують такі лише Моно, Абанк та Кредобанк, але в останнього відсутній зручний додаток). У нас група компаній на Кіпрі та в ГонгКонзі. У результаті Абанк відмовляв у зарахуванні коштів і гроші просто поверталися назад одержувачу. Підтримка відповідала, що платежі проходять перевірку згідно внутрішніх правил банку. Яких таких правил, и що їм могло не сподобатися не дуже зрозуміло. У результаті втрачали час, гроші та нерви на спілкування з підтримкою. Для порівняння, Моно банк миттєво зараховує подібні перекази. Важливо зауважити, що і Моно банку і в Абанку для зарахування переказів SEPA використовується той самий посередник — Сlear Junction. Загалом, якщо розглядаєте Абанк банк як альтернативну Моно, не раджу. Гроші не зараховують, у результаті дарма витрачені нерви і час. SEPA не працює.
Підтримка Абанку 27 мая 2024, 20:18

Дякуємо Вам за відгук. Нам шкода, що Ви зіткнулися з труднощами під час використання наших послуг для здійснення переказів SEPA. Хоча ми не можемо розголошувати конкретні деталі даних транзакцій через конфіденційність Клієнтів, хочемо підтвердити, що ми приділяємо велику увагу кожному платежу та докладаємо всіх зусиль для забезпечення його успішної обробки. Зворотній зв'язок, який Ви надали, має для нас велике значення, і ми обов'язково розглянемо Ваші зауваження, щоб вдосконалити наші послуги.
DmitryVladim 27 мая 2024, 13:24
Витратив власний час на залишення відгуку, адже повністю задоволений роботою А-банку у питанні компенсації наслідків від шахрайських дій.
Нажаль нещодавно мав неприємну ситуацію на майже 1500 грн. (шахраї онлайн красиво пообіцяли але не виконали).
Після звернення до онлайн служби А-банку, надав коротку інформацію щодо інциденту і о диво, отримав не лише швидку реакцію від працівників банку, А і повну компенсацію у грошах, які перевів шахраям.
Дуже приємні враження від роботи банку! Мої найкращі рекомендації та побажання успіхів в роботі команді А-банку!
+ Подобається зручний онлайн сервіс у застосунку ;)
Підтримка Абанку 27 мая 2024, 13:50
Дякуємо за високу оцінку та відгук! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Спеціалістів! Завжди раді допомогти! 🍏😊
Владислав Кадиневи 26 мая 2024, 14:58
Пришли деньги с другого банка по реквизитам, заблокировали вывод сразу и разорвали договор по непонятным причинам, и уже месяц не отдают деньги, кормят обещаниями мол очередь. Не советую самый ужасный банк
Підтримка Абанку 26 мая 2024, 15:20

Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
SkotinakaTaka 26 мая 2024, 11:17
Отделение по адресу: Киев, переул. Музейный, 2
Я зотела сделать перевод на сумму 2000грн банк ограничел карту для подтверждения пройти видео звонок ну думаю без проблем прошла поитогу уже неделю говоря нужно принять видео звонок я принемаю и толку ноль куча вопросов я отвечаю потом резко обравыется у них связь и все дозвонится нельзя и так уже неделю. Но тут сегодня ночью я все-таки прошла видео звонок пообщалась с представителем он пообещал снять ограничения через 2 минуты я обрадывалась, но рано… ЗАйдя в приложение были тех работы видемо по этой причине не смог снять ограничения, но утром в чате мне заявляют что были тех работы и нужно повторно проходить видео щвонок что за цырк сколько можно я не собираюсь уже который раз проходить видео звонок вы ночью обещали снять ограничения на каком основание я подтвердила свою личность вы до сиз пор ограничеваете доступ к моему счету?
Підтримка Абанку 26 мая 2024, 12:45

Розуміємо що додаткове підтвердження операції може спричинити деякі незручності. Ми завжди намагаємось зробити наш сервіс максимально камфорним та зручним для користування. У цьому випадку додаткове підтвердження створено лише для того, щоб зберегти Ваші кошти в безпеці, якщо Ваша картка або Ваш фінансовий номер телефону будуть втрачені (вкрадені). При дзвінку наш Співробітник переконається, що номер знаходиться у Вас та кошти використовує власник. У разі виявлення шахрайських дій у нас буде можливість зберегти суму на карті та не допустити шахрайства.

Вночі дійсно проводились регламенті роботи, які вплинули на можливість завершення процесу по підтвердженню операції. Ми щиро вибачаємося за всі незручності, які виникли у зв’язку з цим.

Наразі Ваше питання вирішене. Будемо раді співпрацювати надалі.
Iliadenisowic 24 мая 2024, 14:22
Недавно я положил деньги на счет, и моя карта была немедленно заблокирована. Причины блокировки мне не сообщают. Обещали позвонить, однако компетентность банка вызывает серьезные сомнения. Создается впечатление, что главной целью банка является удержание моих денежных средств, и никто не заинтересован в решении этой проблемы. Неужели назвать причину блокировки представляет такую сложность? Вместо этого, я вынужден ждать неопределенное время звонка, чтобы узнать только причину блокировки. Не знаю, что будет дальше, но эта ситуация вызывает серьезные опасения за безопасность моих средств.
Підтримка Абанку 24 мая 2024, 16:03

itzice 23 мая 2024, 19:33
Пройшло близько двух місяців як банк розірвав ділові відносини зі мною під предлогом що я такий сякий поганий і тд. Мені 17 років, усі кошти були зароблені легальним шляхом — виплати з підтримки авторів Epic Games, в мене була достатньо крупна сума до котрої я додав усі докази, і наступним повідомленням було те що я відмиваю кошти і я учасник або підтримую тероризм. Сподіваюсь зі мною звʼяжеться кваліфікований спеціаліст котрий готовий розібрати мою ситуацію. до решті кошти мої до сих пір мені нихто не вивів).
Підтримка Абанку 23 мая 2024, 20:20
Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Після аналізу наданих Вами документів Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки.

Через обраний в Банку месенджер Вам надали інформацію щодо залишків на рахунках.

Рішення остаточне та не підлягає перегляду. Дякуємо за розуміння.
Захар Білоконь 23 мая 2024, 18:38
Мне очень помогли я дуже довольний єслі будуть проблеми буду з радістю звертатися до вас ви лутші🫶 Слава Україні
Підтримка Абанку 23 мая 2024, 19:09
Завжди раді допомогти Вам у разі потреби😊🍏
vitalikazarik 23 мая 2024, 11:53
Ми з дружиною стали жертвами вимагання, шантажу, наклепу, та розповсюдження наших персональних даних в мережі зі сторони працівників служби досудового стягнення А-Банку.
В цьому банку на мою дружину оформлений кредит і ми його вчасно сплачували до моменту початку війни. Після початку війни ми закрили повністю всю свою діяльність і сплачувати не було за що. Наразі ми домовляємось з різними банками про реструктуризацію і одним із таких банків був А-Банк.
Ми вже були на фінальному етапі домовлення про реструктуризацію, коли по всім контактам моєї дружини в соц. мережах розповсюдили лист з відвертою брехнею і наклепом на неї і на мене.
Коли ми вийшли на контакт з особою яка це розповсюджувала і намагались уточнити від імені кого вона це робить, вона сказала, що з нами звяжуться в телеграм. І зразу ж в телеграм нам написала менеджер з А-Банку з якою ми вже проводили перемовини про реструктуризацію. Після довгої переписки нам вдалось зрозуміти, що розповсюбдження неправдивої інформації здійснювалось безпосередньо з вказівок цього менеджера. Також в телефонних розмовах і переписках менеджер нам повідомляла умови, при яких може бути видаленна неправдива інформація в соц. мережах.
Спочатку, в стані шоку від ситуації, з менеджером домовились так, що ми на протязі місяця спробуємо погасити нашу заборгованість, але накеп в соц. мережах має бути негайно видалений. Менеджер згодився, але на наступний день нам прийшли підтвердження того, що наклеп видалено тільки частково. Ми зв’язались з менеджером і вона повідомила, що вся неправдива інформація буде видалена тільки після того, як ми оплатимо повністю заборгованість. Тобто менеджер почала вдаватись до шантажу, тиску і вимагання. Більше того, умови погашення заборгованості змінились, і якщо спочатку домовились про фіксовану суму погашення, то потім вони наклали ще відсотки.
Після цього ми відправили ці докази в службу підтримки А-Банку, вони тягнули час ніби проводять розслідування, але врешті решт сказали, що це робили не працівники банку і працівники банку не мають ніякого відношення до цього.
Ми зафіксували наші переписки з доказами порушення закону на відео і після того, як ми звернулись в службу пітримки А-Банку, переписка з працівником почистилась в тих місцях, де було видно факт причетності працівника А-Банку до вимагання і шантажу, а також там, де чітко видно, що працівник А-Банку впливає на розповсюджувачів інформації.
До останнього хотілось вірити, що це просто якась випадковість, що сам банк не має до цього ніякого відношення і це всього лиш самодіяльність працівника, але відповідь підтримки А-Банку змушує розуміти, що вимагання, шантаж, наклеп це ті методи, які використовує банк в роботі з проблемними кредитами.
Ми вже написали заяву в поліцію на рахунок такої діяльності банку, пишемо ще тут, можливо є люди які також потрапили в таку ситуацію — давайте об'єднуватись і вимагати належного розслідуваня такої діяльності банку та його працівників.
Прошу писати в телеграм @ozvitalii
Підтримка Абанку 23 мая 2024, 12:29

У разі виникнення простроченої заборгованості, Банк лише телефонує клієнтам з метою вирішення питання щодо заборгованості та пошуку шляхів вирішення ситуації з простроченим боргом.

Наші фахівці детально перевірили інформацію по Вашому зверненню. Банк не має відношення до даної ситуації. Ми хочемо запевнити Вас, що Абанк діє виключно в рамках чинного законодавства та не використовує непідтверджені канали комунікації для взаємодії з Клієнтами.

Щодо Вашої заборгованості Вам було надано інформацію для вирішення цього питання.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Абанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.