перевіряється
all123 3 травня 2024, 21:38
Ощадбанку исполнитель отправил письмо о снятии ареста, письмо ощад получил 2.05.2024, на сегодняшний день арест не снят и ничего ощад не может сказать, когда будет снят арест, наложили арест за несколько часов, а снять не могут и никто не даёт информации о снятии, реквизиты все правильные в письме. Прошу ощадбанк ответить и решить мой вопрос
Koriachko 3 травня 2024, 16:59
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське шосе, 57
Доброго дня, прошу роз’яснення на якій підставі не виплатили ЗП за квітень місяць в повному обсязі. Кинули? як собаці 1000 грн замість 3100 грн які прописані в договорі. Моя мати Шевченко Тетяна Григорівна пенсіонерка і не може за себе постояти не та вже вікова категорія. За те що відпрацювала у вашому відділенні, прибирала за вашими клієнтами та працівниками гівно. Віддячили вигнали без попередження, без поважних причин і при цьому не розрахувалися в повному обсязі. Це як з вашою сторони обманювати не захищених працівників, які не вміють за себе постояти? Вам не соромно за 2000 грн. позоритися. Не відреагуєте на лист не отримаю зворотного зв’язку буду писати в усі інстанції.

Без поваги до шахраїв та крадіїв,

Корячко Н. О. 0932823575
LubovS4107 3 травня 2024, 15:55
Ощадбанк пенсійний рахунок матері, приватний виконавець видав указ на зняття арешту та відправив його в електронному, але банк тупо ігнорує його. Приватний виконавець віпривав листа поштою, але банк і дали морозиться, що роботи в цьому випадку я не знаю. І таких ситуацій з ощадбанком просто тьма, в інших банка знімають арешт за один день, ощадбанк цілеспрямовано ігнорує постанови. Як можна арештовувавти пенсійні картки під час війни, забираючи у пенсіонер єдині кошти на життя? Ніколи не зв’язуйтесь з цією лавочкою.
Alesichka 3 травня 2024, 12:51
Відділення за адресою: Полтава, вул. Небесної Сотні, 1/23
Добрий день, сьогодні потратила у дуже «цікаву» ситуацію.
Мені потрібно було допомога при переведені особистих коштів при покупці житла.
Я підійшла до спеціаліста, на що мені сказали погуляйте щоб ви не тут сиділи, а ми за допопомогу бо ми не повинні це робити застрахуємо вас на рік за 150 грн. і переведемо кошти. Я посміхалася, а мені і каже спеціаліст «а що ви смієтесть! Ми ж ручками це робимо, ви самі повинні це робити тому і страховка!»
Перший спеціаліст каже:
-оформіть страхування.
Інший відповідає: яку страховку?
Перший спеціаліст: яку зараз зробиш!
Я попередила що мені потрібно на роботу, вони сказали :« іди гуляй, зателефонуємо», загалом я пришла сама більше години чекала бо ніхто так і не зателефонувал, повернулась до відділення.
Прийняли зробили перевод, я і питаю, а що за страхування розкажіть мені за страховку всі на мороз і перший і другий відвели мене до каси я заплатила.Підхожу знову до столика, а мені кажуть «що вам надо!?»
Я кажу поясніть умови користування і плюси страховки все ж таки вже застрахувалась.
Відповідь убила впринципі як і пояснення пізнише «у мене клієнт почекайте!"(по телефону розмовляла сподіваюсь з клієнтом)
Потім сказала що це страховка на рік, усі нюанси за телефоном на протязі 5 днів після страхового випадку.
У мене залишить питання якого страхового випадку?! І чого обслуговування проходить в «цікавому «діалозі типу я комусь вина усі клієнти, а мені вони зробили подарунок.
Жахливе обслуговування. Душе шкода що це найближчій Ощад банк
Спеціалісти: Марина Петрівна,
Тетяна Володимирівна.
Dmytro31 2 травня 2024, 18:06
Банк без відома клієнта блокує картки якщо баланс навіть -0.01грн.А якщо є мінус по зпл картці 25грн+10грн за смс (тільки вдумайтесь-35грн щомісяця:35*12=420 грн за одну картку в рік, а у мене їх аж три…тобто…1260 у рік банку віддаю ні за що…) то блокує та списує самовільно з іншого рахунку…
Була дууууже неприємна ситуація-зайшов у магазин, склав товар, перекинув кошти з іншого банку, а картка заблокована…дзвоню на касі і чекаю 20 хв…Банк-фу…
На днях позакриваю всі рахунки та картки у цьому недобанку…
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ БАНК …
1314sveta 2 травня 2024, 14:23
Відділення за адресою: Київ, вул. Мартиросяна, 6
Приємно, те що приміщення банку відремонтоване. персонал привітний, виконує все оперативно. Дякую.
Osa23 2 травня 2024, 1:34
Ощадбанк заблокував мамин пенсійний рахунок, на який вона отримує пенсію як вдова ветерана війни! Як так??? Відкрите виконавче провадження приватним виконавцем, по кредиту шахрайської контори, яка нараховувала космічні відсотки, які мама сплачувала їм…Наразі без попередження без судового рішення Ощадбанк іде на поводу приватного виконавця котрий співпрацює з такими шахрайськими конторами і блокує рахунки в тих банках, де йому це дозволяють робити і ще й гроші зняли останні, які були на картці??? У вдови військового підполковника, сина Героя Радянського Союзу, хворої різними хронічними важкими хворобами! Яка ледве пересувається за допомогою палички! Це в якій країні ми живемо і по яких законах працюємо???І чому Ощадбанк одразу неповідомив приватному виконавцю, що це пенсійний рахунок, який не можна блокувати??? Що робити далі, щоб не забрали пенсію???
Osa23 1 травня 2024, 1:17
Buchanec 30 квітня 2024, 13:54
Пів року не знімають арешт з соціального рахунку!!! Провадження закрито 04.09.2023р.Повторно виконавець висилав постанову.Ви їх отримували!
Нічого не змінюється, чекайте своєї черги, якої черги???, пів року…Для вас законів не існує??? Жодної відповіді на звернення не отримав…Найгірша установа по якості
Вимагаю щоб виконали свої дії по закону!
Даю чесний відгук. Багато років обслуговуюсь у відділенні по вул. Добролюбова, 11. Дуже зручно, що відділення «під боком». Не треба шукати інший банк. Ощаду довіряю, бо банк системний. Мій менеджер, Світлана Слюзка завжди уважно, професійно і швидко обслуговує і дає поради по кращим банківським продуктам. Навіть, знаходячись у відпустці, допомогла мені вирішити питання. Чудова людина. Велика подяка їй. Тому і привів у відділення всю свою сім'ю на обслуговування. Задоволені всі. В цілому — гарний колектив професіоналів. Всі на своєму місці. Дуже зручно для мене. Бажаю всім успіхів.
Yl4ik888 25 квітня 2024, 18:51
Чудове відділення. Дуже приємні і чемні дівчата. Завжди допоможуть і підкажуть
Angelina1812 25 квітня 2024, 13:46
Відділення за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 53
25.04.2024 року у відділенні м Суми вул Петропавлівська, 53 я звернулася з питання вилучення з обігу 5 коп. Касир в касі #1 поводилася не ввічливо. «Радила» мені куди я повинна направити кошти, хоча я її не просила. В залі менеджер не володіє інформацією які ще банки вилучають монети. Теж не привітна. Проведіть, будь ласка, з персоналом навчання по обслуговуванню. Я багато років отримувала через Ваш банк пенсію. Пішла через обслуговування. І бачу не даремно. Треба змінюватись
jecson503 25 квітня 2024, 13:39
Я бажаю залишити подяку! Неодноразово звертався у відділення банку у м. Мерефа і завжди обслуговування було на вищому рівні. Робота з нашим банком завжди швидка, без додаткових проблем, все чітко та професіонально. В цілому, я дуже задоволений банком та професіоналізмом персоналу.
dugaj103 25 квітня 2024, 11:28
Відділення за адресою: Київ, вул. Будівельників, 23-А
Хороше відділення
Юлія Юлія 24 квітня 2024, 18:45
Ні знімають арешт з рахунків, хоча документи виконавець відправив через систему АСВП ще 19.04, в колл центрі хамлять, і підвищують голос, не надають жодної інформації. Відчуття ніби ти в радянському союзі. Жахливий сервіс.
ua066 23 квітня 2024, 9:58
Написав звернення від 19.04.2024 року на електронну пошту Ощадбанка. Додав вкладення — файл в форматі pdf з накладенням електронного підпису. Тож файл отримав розширення pdf.p7s. Отримав відповідь за підписом Клямар О. М. що моє вкладення відсутнє і направляти звернення необхідно у фоматах jpg, png, Word або pdf. Хто-небудь, поясніть працівникам Ощадбанку що таке «звернення з накладенням електронного підпису» та як их відкривати та читати. Дякую!
Mayaa1976 22 квітня 2024, 17:40
Сьогодні проводили угоду по є оселі 3 % на 609 відділенні Ошад банку м. Одеса.
Все дуже оперативно!
Велика подяка Людмилі Мокряк та начальнику відділення Левченко В. В!!!
Будемо ще звертатися та рекомендувати громадянам!
05.04 Ощадбанк на підставі Виконавчої служби заблокував рахунок.
09.04 Виконавча служба зняла арешт та дозволила користуватись заблокованим рахунком. 09.04.24 Виконавчою службою до Ощадбанку було надіслано листи в електроному вигляді та в письмовому про зняття розблокування. Документи з Виконавчої служби про розблокування маю на руках.
В Ощадбанк звертаюсь з 09.04.24 про розблокування рахунку вже 22.04.24 РЕЗУЛЬТАТА НІЯКОГО!
Ощадбанк НЕПРАВОМІРНО затримує кошти на рахунку!
Маріанна Караван 21 квітня 2024, 15:58
Відділення за адресою: Одеса, вул. Святослава Ріхтера, 131
Пів року не можу зняти гроші з рахунку по довіреності, яку запросив банк! Юрвідділ надав перелік моїй мамі ще у минулому році, яка знаходиться наразі в Одесі. я з дітьми закордон по всім нам зрозумілій причині. Я зробила ген довіреність, яку оформив український нотаріус за всіма законами України. Та затвердила підпис у Німеччині у дійсного нотаріуса. Зробили, а постіль. Зараз вже 3 місяці намагаюсь оформити скаргу на гарячій лінії ощадбанку.2 рази по близько годині!!! Оператори з мене «знущаються «кажуть що зареєстрована.передзвонюю через деякій час і нічого! У відділенні кажуть письмово отримати відповідь що їм ще треба можна тільки так.але МОЮ СКАРГУ НЕ РЕЕСТРУЮТЬ НІЯК! Я втрачаю час! Всі дзвінки з закордону плачу я, безкоштовно лінія не працює! мої гроші знецінюються кожного дня в Україні ціни ростуть як гриби! Я ВИТРАТИЛА ВЖЕ ДОБРУ ЧАСТИНУ МОЇХ ГРОШЕЙ.на дзвінки,2х нотаріусі.на поштові розрахунки. Допоможіть будь ласка!
vsko 20 квітня 2024, 13:53
Відділення за адресою: Харків, пр-т Науки, 64
Объявление https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/chatgpt-4-obschiy-akkaunt-chatgpt-plus-IDUnrXn.html
Просил предоплату на Ощадбанк
Получает деньги и блокирует.
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Ощадбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.