Відгуки про компанію — 275

Ekzott2024-06-01 16:13:31
Сталася страхова подія по договору «Захист на кожен день», оформленному через Приват банк. Перелом нижньої щелепи в 3-х місцях. Подав всі документи з лікарні, ренгени і навіть вислав їм на пошту відео з КТ, де чітко показані всі місця переломів. За цю травму я мав отримати 10% від договору, тобто 5000 грн. Натомість отримав виплату через 4 тижні 2500 грн. Звоню в компанію, де мені кажуть, що в діагнозі нема слів «потрійний перелом». Хоча в діагнозі сказано, що «перелом в області вироскових відростків та в районі нижніх передніх зубів». Плюс рентгени і КТ це підтверджують. Коротше кажучи, це просто треш, а не компанія. Нікому не раджу з нею зв'язуватися.
Kirik28032024-05-08 16:40:42
Попал в аварию, я пострадавшая сторона. Оценили ущерб дешевле на 6 тысяч, учитывая что ремонт производился мной лично. На телефонные звонки не отвечают, всячески игнорируют. Коллектив подобран идеально отмороженный. Крайне не рекомендую данную компанию, т.к. у вас могут возникнуть больше неприятности если вы попадете на серьезных людей. Страховая выплата производиться не ранее чем через 90 дней. В аварию попал в конце января, сейчас середина мая денег все еще нет.
Sahocs2024-04-12 12:05:08
Развод чистой воды!!🥰 Страховка здоррвья на каждый день, отправить документы должен сам, в банке который сам и навязал страховку не чем помочь не могут, сделали МРТ 450 снимков начинае отсылать спрашивают что ето? Надо родиться шоб знать какие снимки нужны??? Не рекомендую!!!
3/5
Oleksandr12052024-04-10 15:55:51
Аварія сталась 10.11 виплатили компенсацію більшу, ніж було потрачено на ремонт. Але для цього додзвонювались по 83 рази, щоб натрапити і підняли слухавку, і так декілька днів. Отже, не можу написати негативного відгуку, оскільки виплата прийшла, але із запізненням, і потрібно бути дуже настирним. Всім бажаю успіхів, і не потрапляти в аварії. Номер справи 3012829
milas372024-03-08 12:35:16
Я потерпіла сторона. Місяць назад приїхав « нарваний» експерт, оглянув авто. Результату експертної оцінки досі немає. Запити через електронну пошту ігнорять, дозвонитися неможливо(абонент або розмовляє, або просто не відповідає на дзвінки). Оператори гарячої лінії інформацією не володіють.
Danylo7072024-02-17 12:12:54
Доброго дня, також приєднаюсь до негативних відгуків. ДТП сталось 9 серпня 2013р ( я потерпілий ), мені по телефону та листуванню сказали що це буде максимальна виплата а саме 160 000 гривень. По закінченню суду 15.11.23 мені сказала «Ми маємо 90 днів на виплату» Так от по закінченню 90 днів а це 15.02.2024 ніяких коштів так і не надійшло. Вже звернувся в НБУ та МТСБУ та Суд по цій справі тому що це не є порядно. Нікому і ніколи не рекомендую такого роду страхові, дешево не означає якісно, будуть постійно розказувати що ось ось вже виплачуємо а насправді вашу справу відкладають у довгий ящик. Краще переплатіть але будете впевнені що або вам або потерпілій стороні виплатять вчасно і без проблем.
Balahurak2024-02-15 12:56:37
12.10.23 у моє припарковане авто в'їхав власник цивілки кредо. Всі документи та огляд експерта провів 16.10.23, пройшло 120 днів, виплати немає зв'язатись із ними неможливо!
lenaps082024-01-16 14:40:10
Справи у страховій №3012260. ДТП було 06.10.2023. Заявилась до страхової, написала заяву – 09.10.2023. Огляд автомобіля їхнім експертом був – 11.10.2023. 15.11.2023 надіслала рішення суду. Виплата повинна була бути в період с 11.10.2023 по 11.01.2024. Гроші не виплатили. На горячій лінії кажуть, что сумма на виплату сформована, що дійсно 90 днів вже пройшло, але чому не заплатили і коли заплатять сказати вони не можуть, але дають номер головного офісу 067-523-40-90. За 2 місяця я по цьому номеру так і не дозвонилася.
5/5
Sasha1231232024-01-12 15:14:11
Вітаю спільнота! Спеціально зайшов залишити відгук, бо щось таки змінюється в страховій системі України. Влітку, в серпні місяці, сталося невеличке ДТП, я пострадавший. Був складений протокол, суд і т.д. Приходила людина, яка робить оцінку завданої шкоди. І на цьому все, я більше нічого не робив, бо був зайнятий. Нічого не писав, нікуди не дзвонив. Коли пройшло близько 4 міс, мені передзвонили зі страхової, сказали вам нарахована виплата, будь ласка прийшліть рішення суду. Надіслав, через 2 тижні пришли гроші. Це перша моя в житті виплата без нервів, звичайно, що оцінили пошкодження в меншу сторону, але все рівно вдячний. За все слава Богу! Дякую!!!
Poklonskiy892024-01-10 23:17:13
Произошло ДТП 18.08 номер дела 3011426, я пострадавший.При страховом агенте составили европротокол.С обеих сторон СК Кредо.Периодически прозванивал и мне пафосно заявляли «мы по закону имеем право на 90 дней»!!! и такие тезисы были до момента прошествия этих 90 дней.
Как только пошел 4 месяц они начали игнорировать и якобы отправлять запросс менеджеру, который ведет мое дело, со словами он в течении 2х дней вас наберет.Так было трижды-НИКТО НЕ НАБРАЛ.ЗА 2 недели до нового года сказали что все ок утверждено и вам выплатят.
Итог таков через 4,5 месяца пришол отказ!)))))Они там олени тупорылые.Никто мое дело так и не открывал эти месяцы!!! ВЫБИРАЙТЕ ПРОВЕРЕННЫЕ СТРАХОВЫЕ КОМПАНИИ, НЕ ВЕДИТЕСЬ НА ЭКОНОМИ В 200 грн.Кредо это тонущий корабль!!! Им все равно на аудиторию, изза этого случая он потерял 11 автомобилей.Я лично буду делать ТАС!!! Проверено в большом автопарке.